Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Na swojej stronie Miles Teves, który przy filmie “Batman and Robin” pracował jako costume illustrator, zamieścił wczesne grafiki koncepcyjne przedstawiające kostiumy bohaterów. Na szczególną uwagę zasługuje w tym przypadku strój Batgirl, którego pierwsze wersje znacznie odbiegają od tego co pokazano w filmie.

Image and video hosting by TinyPicKiedy to rysowałem, wiedziałem, że nie sprawdzi się na Alicii Silverstone. Chociaż była słodka i urocza, to nie miała 9 stóp (2,74 metra) wzrostu i jej proporcje były bardziej realistyczne.
Bob Ringwood, kostiumolog, zawsze kazał mi rysować moje postacie wysokie na 9 głów, tak jak to jest robione w świecie mody. Nie przeszkadzało mu, że sprawdzi się to tylko jako koncepcja dla osób o niezwykłych proporcjach, na kimś o normalnych wymiarach nie wyglądałoby to dobrze. Jednak ten zabieg sprawiał, że rysunki były bardziej bohaterskie i “sexy”, dzięki czemu łatwiej można by było sprzedać projekt wybrednemu reżyserowi albo nerwowemu szefowi studia.
Image and video hosting by TinyPicŻałuje, że mój pomysł na wycięty symbol nietoperza na klatce piersiowej, odsłaniający trochę ciała i dekoltu nie przetrwał do ostatecznej wersji. Uważałem, że był to świetny pomysł, który dodawał bohaterce odpowiednią dawkę zalotności.

Ten projekt nazywam “BatGirl-Rear End”, jako parodię absurdalnie przecenianego filmu “Batman: Dead End”, który na robił w sieci tyle smrodu kilka lat temu. Chociaż powstał on w 1996 roku, to zawsze przykuwa uwagę osób, które oglądają moje portfolio. Nie ma to jak tyłek dziewczyny w obcisłym, lśniącym, czarnym PCV, by przykuć uwagę widzów. Nawet jeśli ma ona 9 stóp wzrostu.

Image and video hosting by TinyPic

Alternatywny projekt kostiumu Batgirl, który jest najbardziej zbliżony do wersji, która pojawiła się w filmie.
Image and video hosting by TinyPic

Poproszono mnie o zrobienie tej dziwnej niebieskiej wersji. Myślę, że wykorzystano to jako ostateczny projekt, ale na szczęście zmieniono kolor na czarny.
Nie miałem nic wspólnego z kostiumami, które zawierały chromowane elementy. To była czysta cudaczność.

Źródło: milesteves.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Rzeczywiscie swietny pomysl z tym odslonietym dekoldem SEXY LADY a moze bardziej foxy lady jak u HENDRIXA goracy projekt ale skoro BATMAN i ROBIN byl dla dzieciaczkow to moze za duzo sexu wiec rysunek umarl smiercia naturalna ale do sutkow bohaterow plci meskiej jakos nikt sie nie nie doczepil HA HA HA 😛

za
dni
9
9
godzin
2
3
minut
4
0
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki