Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Pierwsze plotki, jakoby wznowienie słynnego komiksu Briana Bollanda i Alana Moore’a “Batman: Zabójczy Żart” miało się już całkowicie wyprzedać krążyły podczas tegorocznego Pyrkonu. Teraz wygląda na to, że nakład faktycznie już się wyczerpał – taką informację można znaleźć chociażby na stronie sklepu Gildii. Komiksu brak także chociażby w sklepie empiku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Hehe, kupiłem w piątek 🙂

w empiku w Silesii w katowicach w zeszłym tygodniu były 4 i jeden rozpakowany, w piątek był już tylko ten otwarty (odfoliowany).
Przeczytałem, ale jak to mówią “dupy nie urywa” – jakoś mnie nie porwał, spodziewałem się czegoś głębszego.

Na moje to się rozszedł jak Joker. Ale w necie można jeszcze kupić(nie mówię o allegro).
Swoją drogą to się ciesze. Jakiś czas temu wiem że z kimś się kłóciłem że zeszytówki, wydawane np co miesiąc, nie mają sensu. Sprzedaż takich on shotów to co innego, niż zebranie stałej liczby odbiorców którzy regularnie będą kupować komiks. Ale nadal uważam że historie z nietoperzem, wydawane systematycznie miałby by dużą szansę się przyjąć na rynku.

miesięcznik z batmanem, e tam lepiej wydawać co miesiąc komiks ze star wars :mrgreen: batman w Polsce jest ,,mało popularny,, 😈

O ile rzeczywiście skończył się nakład, to można oczekiwać zmiany podejścia do komiksów DC Comics. Może będzie ich więcej.

PS: Jestem trochę nieufny wobec informacji z 1 kwietnia, więc trochę obawiam się sprostowania.

Bzdura! W bydgoskich empikach jeszcze leżą. 2 odfoliowane w empiku na gdańskiej i 2 zafoliowane w focusie, co do galerii pomorkiej to nie wiem bo żadko tam zaglądam. A zaglądałem w przedświąteczny czwartek.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):