Forum
Już wkrótce
  • Batman. Dylan Dog/Batman. Cień nietoperza. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • Batman. Failsafe. Tom 1 - 19 cze 2024,
  • "New Teen Titans: Terminator i Trigon" (WKDCBiZ) - 19 cze 2024,
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,

Wiele osób zastanawia się ile będzie trwać “The Dark Knight Rises”. Czy na obejrzenie filmu kończącego trylogię Nolana potrzeba będzie około 3 godzin? Jest to całkiem prawdopodobne, bo na Twitterze Roger Nail, prezes MediaWorks, podał kilka interesujących informacji, które później skasował. Mianowicie jego żona, Francie Brown, miała obejrzeć najnowszą wersję “The Dark Knight Rises”. Film podobno był doskonały i trwał ponad 3 godziny.

Francie Brown pracowała jako nauczycielka dialektu z Christianem Bale’em m.in. przy “Batman Begins”, a według wcześniejszych Twittów, w sierpniu w Pittsburgh pracowała z Marion Cotillard, która jak wiadomo w tym czasie brała udział w zdjęciach do “The Dark Knight Rises”.

Źródło: CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Oby jak najdłużej 🙂

imo byłaby to wspaniała informacja

Około 3 godzin a nie ponad to zapewne oznacza 2:40 do 2:50 max. Przynajmniej ja tak obstawiam.

2:30 + 30 minut reklamy.

Oby jak najdłużej bo po tylu latach czekania raczej nie wypada by zakończenie całej trylogii miało skończyć się raptem na dwóch godzinach.

Jak patrze na wasze komentarze to aż odechciewa się zaglądać na BatCave. “Około trzy godziny” to jak widzę dla niektórych 160-170 minut (bo pewnie 195 minut to już nie jest “około”). Inni sądzą, że czas filmu liczy się z reklamami w kinie. Tęsknie za czasami, kiedy BatCave odwiedzała tylko nieliczna grupa fanów, bo teraz huczy tu od głupich ludzi. 😕

Oj tam, czepiasz się. Pojęcie “około” jest tak naprawdę całkiem szeroki. Znam gościa, dla którego “ok” to tylko i wyłącznie 10-15 min PO pełnej godzinie. I nie przemówi się do niego, że 15.55 to “ok. 16”. Więc nie ma co tracić nerwów, lepiej łyknąć melisę;)

Oby to była prawda 😀

Juby i jakura powiedzieli a my wszyscy głupi piszemy dalej zgadzając się z przedmowcami tdkr będzie długi kończący wszystko i przez to wyjątkowy ha ha ha poczekamy zobaczymy i why so serious ?

za
dni
1
1
2
godzin
2
1
minut
0
3
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):