Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Chuck Dixon, współtwórca postaci Bane’a, jest bardzo zadowolony ze sposoby w jakim w najnowszym filmie o Batmanie przedstawiono jego złoczyńce, zwłaszcza, że jego wcześniejszego debiutu filmowego w “Batman and Robin” do udanych zaliczyć nie można.

“Przedstawili go prawie jako imbecyla, podczas, gdy w komisach był bardzo inteligentny”, powiedział Dixon o Bane’ie w “Batman and Robin”.

“Najwyraźniej Warner Bros. naciskało na Nolana, by w nowym filmie pojawił się Riddler, który byłby zbyt podobny do Jokera. Dodatkowo Riddler, jak i Joker oraz wielu innych złoczyńców, nie stanowi dla Batmana żadnego wyzwania w walce jeden na jednego. Batman w takiej sytuacji wytarłby nim podłogę.”

“Jestem bardzo zadowolony, że Nolan postawił na swoim. Z wywiadów, które widziałem jasno wynika, że rozumie Bane’a i dał nam to na co czekaliśmy. Nie jest to dokładnie postać, którą stworzyłem, ale pod względem fizycznym budzi respekt, a Tom Hardy to rewelacyjny aktor. Nie mogę sobie wyobrazić by Bane został lepiej przedstawiony.”

Źródło: Philly.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):