Chuck Dixon, współtwórca postaci Bane’a, jest bardzo zadowolony ze sposoby w jakim w najnowszym filmie o Batmanie przedstawiono jego złoczyńce, zwłaszcza, że jego wcześniejszego debiutu filmowego w “Batman and Robin” do udanych zaliczyć nie można.

“Przedstawili go prawie jako imbecyla, podczas, gdy w komisach był bardzo inteligentny”, powiedział Dixon o Bane’ie w “Batman and Robin”.

“Najwyraźniej Warner Bros. naciskało na Nolana, by w nowym filmie pojawił się Riddler, który byłby zbyt podobny do Jokera. Dodatkowo Riddler, jak i Joker oraz wielu innych złoczyńców, nie stanowi dla Batmana żadnego wyzwania w walce jeden na jednego. Batman w takiej sytuacji wytarłby nim podłogę.”

“Jestem bardzo zadowolony, że Nolan postawił na swoim. Z wywiadów, które widziałem jasno wynika, że rozumie Bane’a i dał nam to na co czekaliśmy. Nie jest to dokładnie postać, którą stworzyłem, ale pod względem fizycznym budzi respekt, a Tom Hardy to rewelacyjny aktor. Nie mogę sobie wyobrazić by Bane został lepiej przedstawiony.”

Źródło: Philly.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
6
7
godzin
1
6
minut
1
5
sekund
3
0

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
6
godzin
1
6
minut
1
5
sekund
3
0
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5