Chuck Dixon, współtwórca postaci Bane’a, jest bardzo zadowolony ze sposoby w jakim w najnowszym filmie o Batmanie przedstawiono jego złoczyńce, zwłaszcza, że jego wcześniejszego debiutu filmowego w “Batman and Robin” do udanych zaliczyć nie można.

“Przedstawili go prawie jako imbecyla, podczas, gdy w komisach był bardzo inteligentny”, powiedział Dixon o Bane’ie w “Batman and Robin”.

“Najwyraźniej Warner Bros. naciskało na Nolana, by w nowym filmie pojawił się Riddler, który byłby zbyt podobny do Jokera. Dodatkowo Riddler, jak i Joker oraz wielu innych złoczyńców, nie stanowi dla Batmana żadnego wyzwania w walce jeden na jednego. Batman w takiej sytuacji wytarłby nim podłogę.”

“Jestem bardzo zadowolony, że Nolan postawił na swoim. Z wywiadów, które widziałem jasno wynika, że rozumie Bane’a i dał nam to na co czekaliśmy. Nie jest to dokładnie postać, którą stworzyłem, ale pod względem fizycznym budzi respekt, a Tom Hardy to rewelacyjny aktor. Nie mogę sobie wyobrazić by Bane został lepiej przedstawiony.”

Źródło: Philly.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
6
3
godzin
0
5
minut
0
1
sekund
0
0
Kalendarium
Galeria
lh-1-gilda-1 lh-1-falcone-in-shadows lh-1-calendar-1 lh-1-batman-close-1 bw_2x16_11 bw_2x16_10
Komiksowe Top 5