Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Plakat "The Dark Knight Rises" IMAXNa potrzeby “The Dark Knight Rises” ponad godzina materiału została nakręcona w formacie IMAX, dlatego nic dziwnego w tym, że te niezwykłe doznania, jakie zapewni widzom oglądnięcie najnowszego filmu Christophera Nolana w kinach IMAX, promowane są przez specjalny plakat.

Źródło: IMAX Facebook

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

bardzo kiczowaty.

większość plakatów do TDKR to artystyczne niewypały

Świetny plakat a pomysł z chmurą bardzo dobry.

chmura w kształcie nietoperza z której wydobywa się światło. czyżby batman doznawał objawienia? To czysty kicz. jeszcze ten pejzaż jak o zachodzie słońca – kojarzy się z jeleniem na rykowisku

No właśnie motyw z chmurą świetny. To jakby znak, że Gotham potrzebuje pomocy, której nie zapewni stwórca a właśnie Batman. Plakat ma zapewne ukazać Batmana jak Boga.

Batman Chrystusem Gotham

patos wyłazi uszami

To czy plakat jest nazbyt patetyczny czy nie, to już kwestia gustu, ale nie ma nic złego w odrobinie patosu na plakatach, szczególnie gdy są tak wizualnie satysfakcjonujące jak ten. Jedyne co mi nie pasuje to sposób w jaki Wayne stoi na tym budynku, jakoś tak nienaturalnie(zapewne dlatego, że wykorzystano stare zdjęcie jeszcze z czasów TDK). Reszta jak najbardziej na tak. Przywodzi na myśl rozpierdziel jaki Bane zaserwuje całemu miastu.

za
dni
9
9
godzin
2
3
minut
0
4
sekund
5
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki