Forum
Już wkrótce
 • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
 • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
 • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
 • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

Z okazji premiery DVD/Blu-ray filmu “Mroczny Rycerz powstaje” wraz z Galagos Films zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie w którym do wygrania są czapki i breloki z filmu “Mroczny Rycerz powstaje”.

Uczestnicy konkursu muszą odpowiedzieć tylko na kilka prostych pytań przygotowanych przez Warner Bros. Wśród autorów poprawnych odpowiedzi wylosowani zostaną laureaci, do których trafią nagrody.

 1. “Mroczny Rycerz Powstaje” został nakręcony przez uznanego reżysera, scenarzystę i producenta. Znany jest z hitów takich jak “Memento”, “Batman Początek”, “Mroczny Rycerz” i “Incepcja”. Napisał także scenariusz “Mroczny Rycerz Powstaje” razem ze swoim bratem Jonathanem. Podaj imię i nazwisko tego reżysera/scenarzysty/producenta.
 2. Z powodu “Mroczny Rycerz Powstaje” reżyser Christopher Nolan ponownie łączy siły z aktorem, który gra podwójną rolę Bruce’a Wayne’a i Batmana. Wcześniej pracowali ze sobą przy takich filmach jak “Batman Początek”, “Prestiż” i “Mroczny Rycerz”. Niedawno wygrał Oscara za swoją rolę w filmie “Fighter”. Podaj imię i nazwisko tego aktora.
 3. W “Mroczny Rycerz Powstaje” ten aktor wciela się w złoczyńcę o imieniu „Bane”. Znany jest ze swojej roli w nominowanym do Oscara filmie Christophera Nolana “Incepcja”. Ostatnio, razem z Garym Oldmanem i Colinem Firthem wystąpił w filmie “Szpieg”. Podaj imię i nazwisko tego aktora.
 4. W “Mroczny Rycerz Powstaje” gra Selinę Kyle. Jest znana ze swojej roli w “Diabeł ubiera się u Prady” i zdobyła nominację do Oscarów za występ w “Rachel wychodzi za mąż”. Wystąpiła także w “Miłość i inne używki”, “Walentynki” oraz “Ślubnych Wojnach”. Podaj imię i nazwisko tej aktorki.
 5. W “Mroczny Rycerz Powstaje” wystąpił jako John Blake. Zagrał w takich filmach jak “Hesher”, “Incepcja”, “Pół na pół” i “500 dni miłości”. Podaj imię i nazwisko tego aktora.
 6. W “Mroczny Rycerz Powstaje” ten uznany aktor gra komisarza Jima Gordona. Jest znany ze swoich ról w “Drakuli”, “Batman Początek”, “Mroczny Rycerz”, “Harry Potter i Czara Ognia”, “Harry Potter i Zakon Feniksa” oraz “Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część 2” i wielu innych filmach. Niedawno dostał nominację do Oscara za swoją rolę w filmie “Szpieg”. Podaj imię i nazwisko tego aktora.
 7. Z powodu “Mroczny Rycerz Powstaje” reżyser Christopher Nolan ponownie łączy siły z francuską aktorką. Wystąpiła razem z Leonardo DiCaprio w nominowanym do Oscara filmie Nolana “Incepcja”. Wygrała Oscara za swoją rolę Edith Piaf w “Niczego nie żałuję – Edith Piaf”. Wystąpiła także w “O północy w Paryżu” oraz “Contagion – Epidemia strachu”. Podaj imię i nazwisko tej aktorki.
 8. W “Mroczny Rycerz Powstaje” zagrał Luciusa Foxa, zaufanego człowieka Bruce’a Wayne’a od gadżetów. Zdobył Oscara za swoją rolę w “Za wszelką cenę”. Wystąpił także w “Wożąc panią Daisy”, “Skazanych na Shawshank”, “Batman Początek” oraz “Mrocznym Rycerzu”. Podaj imię i nazwisko tego aktora.
 9. W “Mroczny Rycerz Powstaje” ten legendarny aktor z bogatą i urozmaiconą filmografią wciela się w Alfreda, lojalnego kamerdynera Bruce’a Wayne’a. Zdobył dwa Oscary za swoje rolę w “Hannah i jej siostry” oraz “Wbrew regułom”. Zagrał także w “Batman Początek” oraz “Mrocznym Rycerzu”. Podaj imię i nazwisko tego aktora.
 10. Kompozytor muzyki do “Mroczny Rycerz Powstaje” zdobył Oscara za oryginalną ścieżkę dźwiękową do “Króla Lwa”. Niedawno uzyskał także nominację za muzykę do “Incepcji” Christophera Nolana. Podaj imię i nazwisko tego kompozytora.

Zgłoszenia, wraz z imieniem, nazwiskiem oraz danymi pocztowymi przesyłajcie na mail konkurs@batcave.com.pl w tytule wpisując “Konkurs – Mroczny Rycerz powstaje”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9 grudnia włącznie. Powodzenia!

Sponsorem nagród jest Galapagos Films

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Są już wyniki?

za
dni
0
7
godzin
2
1
minut
1
1
sekund
5
2


za
dni
7
1
godzin
2
1
minut
1
1
sekund
5
2
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki