Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Justice LeagueW poniedziałek ogłoszono, że nowym CEO Warner Bros. Entertainment został Kevin Tsujihara, który zastąpił na tym stanowisku Jeffa Robinova. Z innych ważnych informacji podanych przez Variety wynika zaś, że szefowie studia zamierzają poczekać z daniem zielonego światło filmowej Justice Leauge aż do czasu premiery “Man of Steel”, która zaplanowana jest na 14 czerwca.

W ostatnich latach z filmów opartych na komiksach DC Comics, tylko “Batmany” Nolana odniosły sukces, dlatego podjęcie kolejnych decyzji w tym zakresie zależne będzie od wyników finansowych “Man of Steel”.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pier..lona biurokracja, nic nie robią tylko stołki zmieniają, a marvel ciągle DC kopie.

Być może chcą powierzyć projekt (Justice League) Snyder’owi, który byłby prawdę mówiąc dobrym wyborem, jednak jego ostatnie filmy poniosły klapę finansową (mniejszą lub większą). WB pewnie, chce się przekonać, nie tylko czy MoS odniesie sukces finansowy, ale również czy Snyder podołał powierzonemu projektowi. Nie oszukujmy się, lista potencjalnych kandydatów nadających się do realizacji JL jest bardzo krótka i WB ma po prostu ciężki orzech do zgryzienia.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):