Justice LeagueW poniedziałek ogłoszono, że nowym CEO Warner Bros. Entertainment został Kevin Tsujihara, który zastąpił na tym stanowisku Jeffa Robinova. Z innych ważnych informacji podanych przez Variety wynika zaś, że szefowie studia zamierzają poczekać z daniem zielonego światło filmowej Justice Leauge aż do czasu premiery “Man of Steel”, która zaplanowana jest na 14 czerwca.

W ostatnich latach z filmów opartych na komiksach DC Comics, tylko “Batmany” Nolana odniosły sukces, dlatego podjęcie kolejnych decyzji w tym zakresie zależne będzie od wyników finansowych “Man of Steel”.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pier..lona biurokracja, nic nie robią tylko stołki zmieniają, a marvel ciągle DC kopie.

Być może chcą powierzyć projekt (Justice League) Snyder’owi, który byłby prawdę mówiąc dobrym wyborem, jednak jego ostatnie filmy poniosły klapę finansową (mniejszą lub większą). WB pewnie, chce się przekonać, nie tylko czy MoS odniesie sukces finansowy, ale również czy Snyder podołał powierzonemu projektowi. Nie oszukujmy się, lista potencjalnych kandydatów nadających się do realizacji JL jest bardzo krótka i WB ma po prostu ciężki orzech do zgryzienia.

już za:
dni
4
6
4
godzin
0
2
minut
4
7
sekund
5
7
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5