Batman: The Dark Knight Returns, Part TwoDzisiaj nakładem Galapagos Films do sprzedaży trafiło DVD z filmem animowanym “Batman: Mroczny rycerz – Powrót, część 2” (“Batman: The Dark Knight Returns, Part 2″).

“Batman: Mroczny rycerz – Powrót, część 2” debiutuje na DVD w ofercie Galapagos Films 18 stycznia!

Nadchodzi wybawienie dla Gotham. Mroczny Rycerz oraz jego prawa ręka, młoda i odważna Carrie Kelly – Robin, ostatecznie odzyskują Gotham i rozniecają iskierkę nadziei wśród mieszkańców terroryzowanego przez Mutanty miasta. Gdy Batman ponownie pojawia się na horyzoncie, szukające sensacji media budzą największe zło Azylu Arkham – Jokera! Ten odwieczny wróg człowieka-nietoperza uknuł diaboliczny plan, który może doprowadzić do obłędu Mrocznego Rycerza.

„Batman. Mroczny Rycerz – Powrót” to animowana adaptacja słynnego komiksu Franka Millera “The Dark Knight Returns”. Animacja stworzona bezpośrednio na rynek DVD/Blu-ray i skierowana do widzów powyżej 13 roku życia.

WYDANIE DVD
Film “Batman: Mroczny rycerz – Powrót, część 2” pojawi się na DVD 18 stycznia 2013 roku.
Wydanie DVD to film (73 minuty) w polskiej wersji językowej (lektor/napisy).

DODATKI SPECJALNE:
Zapowiedź kolejnego filmu DC Comics “Superman: Unbound”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

A to ciekawe bo żadne empik ani saturn w warszawie jeszcze nie ma tego tytułu. Oj nie postarał się dystrybutor 😕

Obejrzałem już w zeszłym tygodniu. Film nadal stara się być adaptacją komiksu okrojoną o wewnętrzne dialogi bohaterów a elementy dodane raczej dobrze współgrają z całością. Jedynym minusem jest lekkie okrojenie dialogu podczas ostatecznej konfrontacji względem komiksu przez co umniejszona jest dychotomia bohaterów w podejściu do świata.

uwaga:Spoiler

Brak wewnętrznego dialogu supermena podczas wybuchu pocisku i po upadku na kwiaty powoduje, że scena jest nie zrozumiała dla tych, którzy nie mieli kontaktu z komiksem

Spojler:

@Rowan
Zgadzam sie, z tym że wg brakuje wszystkich wewnętrznych przemyśleń supermana, które miejsce miały podczas jego walki z armią sowiecką i tuż po wybuchu bomby.
Wg mnie są jednym z najlepszych i najważniejszych fragmentów całego komiksu i w pewnym sensie są kluczowe dla fabuły, wiele mowią o supermanie i pośrednio jeszcze wiecej o batmanie. Najwiekszy minus całego filmu.

Na plus ostatni dialog między clarkiem a gordonem, nie ma go w komiksie a w filmie jest wyjątkowo trafny.

Nie rozumiem na co tak narzekać.
Dla mnie film był genialny i oglądałam go wręcz z zapartym tchem.
Czytałam komiks, teraz widziałam tagże film i powiem szczerze że bardziej mi się podobał. Oczywiście Joker wymiatał jak zawsze.

POLECAM! LUDZIE, IDŹCIE KUPIĆ TEN FILM I GO OBEJRZYJCIE! GENIALNY!

za
dni
1
3
3
godzin
1
8
minut
3
9
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):