Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,

KRYPTO SUPERPIES – nowe odcinki na antenie kanału Boomerang od 4 marca!
Emisja od poniedziałku do piątku o 12:20

Krypto Superpies_Krypto, Ace & StreakyKrypto na dobre zagościł już w Boomerangu. Zobaczcie jakie nowe przygody spotkały odważnego psa, który tylko udaje domowego pupilka. W rzeczywistości Krypto, to Superpies, który przyjmuje sekretną tożsamość, aby ratować świat. Krypto dysponuje mocami podobnymi do tych, którymi obdarzony jest Superman: umie latać, jego wzrok przenika przez ściany, ma niewiarygodną siłę i potrafi rozwijać prędkość szybszą od lecącego pocisku. Ale to tylko wtedy, kiedy zamienia się w superpsa. Na co dzień najbardziej lubi aportować i bawić się z Kevinem, swoim właścicielem.

Krypto Superpies_Boomerang

Krypto – Jest bardzo mądrym i sprytnym psem o wielkim sercu. Lubi pomagać innym, a jego najlepszym przyjacielem jest Kevin Whitney, który jako jedyny z rodziny wie o Alter Ego swojego pupila.

Kevin – To 9-letni chłopiec, który przygarnął Krypto do swojego domu. Kevin ma kuzyna, która zna tajemnicę Krypto, ale ponieważ chłopiec nieustannie kłamie nikt nie traktuje jego opowieści poważnie.

Streaky Superkot – to pomarańczowy kot z żółtym piorunem na plecach i ogonie, który mieszka u sąsiadów Kevina. Streaky ma podobne moce do Krypto, ale czasami potrzebuje by ktoś dodał mu odwagi.

Ace Pies nietoperz – to pupil Batmana, walczy z przestępcami za pomocą swoich detektywistycznych umiejętności i gadżetów wbudowanych w jego obrożę. Ace czasami pomaga Krypto i uważa go za swojego przyjaciela.

Mózgowiec Barker – to przywódczyni Gwiezdnego Patrolu Psów, posługuje się telepatią i telekinezą, dlatego potrafi czytać cudze myśli, tworzyć pola mocy i sprawiać, że rzeczy lewitują.

Bull Dog – to buldog angielski, który mówi z brytyjskim akcentem a na głowie ma dwa rogi, których używa do odpierania wrogów i przebijania się przez przeszkody.

Boomerang to ponadczasowa animowana rozrywka dla całej rodziny. Kanał prezentuje kreskówki z takimi gwiazdami jak Scooby Doo, Tom i Jerry, Zwariowane melodie i Flintstonowie. Boomerang zajmuje specjalne miejsce w sercach rodziców, którzy często sami dorastali w towarzystwie bohaterów goszczących na jego antenie. Młodsi widzowie z pewnością nie będą mogli oderwać oczu od przygód bohaterów takich kreskówek, jak: Różowa Pantera, Kocia Ferajna, Hong Kong Fu-i, Odlotowe wyścigi czy Królik Bugs. Udawajmy więc, że oglądamy go tylko ze względu na dzieci!

Boomerang jest dostępny w 12 pasmach, w 13 wersjach językowych.

Odwiedź stronę internetową Boomerang: www.boomerang-tv.pl

Cartoonito to świat pełny zabawy i kreatywnej rozrywki, która rozwija dziecięcą wyobraźnię, wspierając rodziców w wychowaniu dzieci. To wyraźnie oznaczone pasmo seriali dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat emitowane na kanale Boomerang, które poprzez zabawę, taniec i śpiew rozwijają wyobraźnię maluchów. W Cartoonito można zobaczyć takie seriale jak Banany w piżamach, Wło-cha-cha-cze czy Jelly Jamm. Cartoonito jest nadawane trzy razy dziennie, a bajki w nim emitowane zarówno bawią jak i uczą. Rodzice mogą oczekiwać kreatywnej rozrywki dla maluchów!

Właścicielem marki Cartoonito jest Turner Broadcasting System Europe, Time Warner Company.

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
godzin
0
1
minut
4
4
sekund
1
8


za
dni
7
7
godzin
0
1
minut
4
4
sekund
1
8
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki