Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Jeden ze wstępnych projektów okładki 1 numeru magazynuW imieniu całej redakcji miło mi jest poinformować, że jeszcze w tym roku fani Batmana będą mogli znaleźć w salonikach prasowych, sklepach komiksowych i innych źródłach nowy magazyn przeznaczony właśnie dla nich! Tak jest, BatCave idzie o krok dalej i będzie wydawane także w wersji papierowej!

W związku z rosnącą popularnością postaci Batmana w Polsce postanowiliśmy zaproponować naszym odbiorcom coś nowego. Tym czymś będzie właśnie „BatCave – Magazyn”, w którym znajdować będziecie niewielką część naszych artykułów ze strony oraz materiał ekskluzywny, który stanowić będzie trzy czwarte całości. Świeże informacje z kraju i zagranicy, wywiady, felietony, recenzje i specjalistyczne rubryki – to wszystko trafi do waszych rąk już niedługo.

Kiedy? Wstępną premierę planujemy na tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Cenę oraz objętość poznacie już niedługo – na zaostrzenie apetytu prezentujemy wam jeden ze wstępnych projektów okładki pierwszego numeru.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Hmm 1 kwietnia?

Uprzejmie informuję, że już wkrótce do sieci trafi nowy magazyn “April Fools” kompletnie poświęcony Księciu Zbrodni – Jokerowi.

Żałuję że ta informacja pojawia się właśnie dzisiaj 🙂

No bez jaj. To już można było skrobnąć lepszą okładkę, może wtedy żart by się udał. :mrgreen:

Ale cieniznaa…w zeszłym roku to dowaliliście..:P Liczyłem na cos ala.. Burton wraca do postaci Batmana! Nowy film już za dwa lata a tu kicha

Okładka bardzo słaba, też dlatego łatwe do wyłapania, ale tak na przyszłość jak by tak spadła kometa, albo inne nie wyjaśnione zjawisko by sprawiło, że wydawalibyście jakiś miesięcznik to macie już jednego stałego prenumeratora.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):