Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

"Justice League: The Flashpoint Paradox" - pierwszy screenshotWarner Bros. Animation za pośrednictwem serwisu Newsarama podzieliło się oficjalnymi szczegółami na temat nowego filmu z linii “DC Universe Animated Original Movies”, który będzie miał swoją premierę 30 lipca. “Justice League: The Flashpoint Paradox” to animowana adaptacja komiksu “Flashpoint” Geoffa Johnsa (scenariusz) i Andy’ego Kuberta (ilustracje), który doprowadził do odświeżenia uniwersum DC znanego w Polsce pod nazwą “Nowe DC Comics”.

Kevin Conroy wcieli się ponownie w rolę Bruce’a Wayne’a/Batmana. Ron Perlman zagra Slade’a Wilsona/Deathstroke’a (wcześniej podkładał mu głos w serialu animowanym “Teen Titans”), Dana Delany powróci jako Lois Lane (“Superman: The Animated Series”, “Justice League”, itd.), Wonder Woman przemówi głosem Vanessy Marshall (m. in. Black Canary w “Young Justice oraz Wonder Woman w “Justice League: Crisis on Two Earths”). Serwis, mimo wiedzy, nie miał pozwolenia na ujawnienie pozostałej części obsady, m. in. Flasha, czy Thomasa Wayne’a z alternatywnej rzeczywistości.

Oficjalny opis filmu przedstawia się następująco:

Kiedy podróż w czasie pozwala na naprawę złej przeszłości dla Flasha i jego rodziny, efekty tego wydarzenia są katastrofalne i doprowadzają do powstania alternatywnej rzeczywistości, gdzie Justice League nigdy nie powstała i nikt nie słyszał nawet o Supermanie. Z pomocą bardziej mrocznego i brutalniejszego Batmana oraz Cyborga, Flash musi przywrócić do porządku linię czasu w trakcie wojny prowadzonej pomiędzy Amazonkami Wonder Woman i mieszkańcami Atlantydy Aquamana. Dzięki zabierającej dech w piersi akcji oraz gwiazdorskiej obsadzie ta odważna i pełna emocji wizja zmieni na zawsze wizerunek Uniwersum DC.

Zostało też udostępnione pierwsze zdjęcie, które znajdziecie przy newsie lub pod tym linkiem.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
0
0
godzin
0
0
minut
0
5
sekund
1
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki