Konkurs: wejściówka na konwent Balcon: Animachina!

|

autor:

|

kategorie: ,

Balcon: AnimachinaJuż 20 lipca wystartuje konwent Balcon: Animachina i potrwa do dnia następnego. Jeśli ktoś nie zdołał kupić na czas wejściówki, to mamy dobrą wiadomość! Od dnia dzisiejszego do niedzieli włącznie trwać będzie na naszej stronie konkurs, w którym do wygrania będzie możliwość uczestnictwa w konwencie.

Co należy zrobić? Wystarczy odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Jak nazywa się obecny scenarzysta serii „Batman”, która wydawana jest w wydaniach zbiorczych po polsku przez wydawnictwo Egmont?
2. Jaki jest Twój ulubiony film z Batmanem i dlaczego? (krótkie uzasadnienie na 3-5 zdań)

Odpowiedzi na pytania ślijcie na konkurs@batcave.com.pl. W wiadomości dołączcie także swoje imię i nazwisko, po którym zwycięzca będzie mógł zostać zidentyfikowany podczas wejścia na konwent. Na maile czekamy do niedzieli 14 lipca włącznie. Powodzenia!

Więcej o konwencie w naszym poprzednim newsie oraz na oficjalnej stronie konwentu.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).



dni
7
1
4
godzin
1
0
minut
3
4
sekund
5
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki