sb_logo_2015Jednym z najważniejszych wydarzeń zakończonego Comic-Conu w San Diego była zapowiedź realizacji wspólnego filmu z Batman i Supermanem. Teraz wszyscy możemy się przekonać jak wyglądała ta zapowiedź i jaka była reakcja fanów.

Z innych informacji warto odnotować fakt, że z wielu zarejestrowanych przez Warner Bros. domen są m.in.:
SupermanVsBatman.com i BatmanVsSuperman.com ale także BatmanVsSupermanMovie.com. Czyżby nowy film z Batmanem miałby być zatytułowany “Batman Vs Superman”?

Bardziej niż wybór tytułu dla wspólnego filmu z Batmanem i Supermanem, fanów Mrocznego Rycerza na pewno zastanawia kto wcieli się w rolę bohatera Gotham City. Jak zawsze przy takich okazjach różni aktorzy za pomocą mediów społecznościowych wyrażają swoje zainteresowanie daną rolą. W przypadku roli Batmana takie zainteresowanie wyraził już Liam McIntyre (“Spartacus: War Of The Damned”). Wkrótce zapewne pojawią się kolejne tego typu “kandydatury”, a kto według was powinien zagrać Batmana?

Źródła: SHH, ComicBook.com, CBM

PRZECZYTAJ TAKŻE:

7 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Ten Liam przy Cavillu wyglada jak ciota (juz predzej powinno byc odwrotnie), dziekuje za takiego Batmana.

Beznadziejnie wybrali komiks którym mają się inspirować tworząc film o Batmanie i Supermanie, ponieważ TDKR Millera NIE jest komiksem o tej dwójce, tam eS jest sługusem prezydenta którego rola ogranicza się do ostrzegania Batka i dostaniu wpier**** na koniec. To dobry, wspaniały komiks ale o Mrocznym Rycerzu. Jeśli film ma być dobry to nie mogą się opierać na komiksie który nie skupiał się na relacjach i współpracy tego teamu.

Ale komiks jest tylko inspiracją, a nie bazą dla fabuły.

A ja szczerze nie mam pojęcia co do aktora…. Christian Bale postawił poprzeczkę bardzo wysoko i wydaje mi się, że jaki by ten aktor nie był, będę potrzebował trochę czasu do przyzwyczajenia się do niego.

Ciężko stwierdzić kto by pasował do roli ,ponieważ nie wiadomo nawet w jakich latach kariery Batmana będzie dział się ten film . Czy będzie to produkcja o doświadczonym Nietoperzu ,czy może o pierwszym spotkaniu zaczynających swoje kariery herosach. Dla mnie ktoś z tej czwórki: Benedict Cumberbatch , Eric Bana , Clive Owen , Josh Hartnett

Zaden z tych co wymieniles, wszyscy poza Owenem to w ogole mogli by Wally Westa zagrac predzej. Za wascy sa, a patrzac na ich twarze, to ostatni o kim bym pomyslal, kogo moga przypominac to Bruce Wayne. Te propozycje to chyba prowokacja 😆

Mnie najbardziej zastanawia, jak zareagują fani Supermana. Ponieważ szczerze mam już dość wywyższania Supermana nad Batmanem

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki