Forum
Już wkrótce
 • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
 • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
 • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
 • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

LEGO® BATMAN
Twoi ulubieni bohaterowie z Gotham City
zapraszają do świata LEGO!

lego_batman

Już od 30 sierpnia 2013 na DVD i Blu-Ray!!!
MOC SUPERBOHATERÓW DC!
Nie możesz tego przegapić!


Warner Bros i DC Universe przedstawiają pełnometrażowy film oparty na bestsellerowej grze video. Ulubieni superbohaterowie, w tym Superman, Wonder Woman, Green Lantern, The Riddler  i Two-Face , jako wspaniałe animowane figurki LEGO!
Odkryj z nimi fascynujące przygody i zmierz się ze złem czekającym na ulicach Gotham City!
Na DVD i Blu-ray już od 30 sierpnia 2013.

WITAJ W ŚWIECIE LEGO!

W Gotham City trwa wielka ceremonia, podczas której wręczona zostaje nagroda dla Człowieka Roku – Bruce’a Wayne’a. Biznesmena, który w przebraniu nietoperza wypowiada wojnę złu.  Impreza jest wspaniałą okazją dla złoczyńców Gotham, aby zaburzyć porządek i ład tego miasta. Gdy na scenę wkracza Joker wraz z całą zgrają swoich sprzymierzeńców (m.in. Riddlerem, Catwoman, Two-Face), ceremonia pogrąża się w chaosie. Mroczny Rycerz rusza do akcji, by powstrzymać nieproszonych gości. Jednak prawdziwe problemy zaczynają się, gdy Lex Luthor – szczególnie niebezpieczny przestępca – wchodzi w posiadanie sekretnej broni o nazwie Dekonstruktor, która na zawsze może zmienić układ sił w Gotham. Na pomoc Batmanowi wyrusza jego najlepszy przyjaciel Robin oraz Superman, Wonder Woman, Green lantern i Liga Sprawiedliwych. Czy drużyna okaże się wystarczająco silna, by stawić czoła odwiecznym wrogom dobra? Walka będzie ciężka, długa, pełna podstępów i dostarczy widzom wielu emocji. Nie zabraknie też humoru, a kto wie, może i Batman pozwoli sobie na odrobinę rozrywki? Najważniejszym celem dla superbohaterów jest jednak ochrona niewinnych i uratowanie Gotham przed kompletnym chaosem!

WYDANIE BLU-RAY I DVD ZAWIERA WYJĄTKOWE DODATKI SPECJALNE:

 • JAK POWSTAWAŁ BATMAN
 • 3 dodatkowe kreskówki DC Comics
 • LEGO® Batman krótka animacja poklatkowa
 • Zwycięskie animacje LEGO DC Universe – Konkurs na animację Superbohaterów

ZOBACZ NOWE EKSKLUZYWNE MATERIAŁY FILMOWE, KTÓRYCH NIE WIDZIAŁEŚ W GRZE VIDEO!

W wersji oryginalnej głosów użyczyli:

 • Clancy Brown („Skazani na Shawshank”, „SpongeBob”) jako Lex Luthor.
 • Troy Baker („Bioshock Infinite”, “Batman: Arkham City”) jako Batman
 • Travis Willingham (“Avengers”, “Super Hero Squad Show”) jako Superman.
 • W rolę szalonego Jokera wcielił się Christopher Smith („Mortal Combat”).
 • Charlie Schlatter („Diagnosis Murder”) występuje jako Robin.

Polska wersja dubbingowa stworzona została przy udziale wielu polskich gwiazd, min:

 • Jacek Rozenek jako Superman
 • Radosław Pazura jako Batman
 • Mirosław Guzowski jako Joker
 • Marcin Troński jako Luthor
 • Elżbieta Jędrzejewska jako Catwoman

Film „LEGO Batman” wyreżyserował wielokrotnie nagradzany reżyser i producent Jon Burton, na podstawie scenariusza Davida A. Goodmana. Operatorem zdjęć jest Pardon Jeremy, a producentami – Jill Wilfret, Kathleen Fleming, Benjamin Melnicker i Michael Uslan.

PONAD 2,5 GODZINY FASCYNUJĄCEJ ZABAWY DLA DZIECI I DOROSŁYCH!

***

DC COMICS – jedno z największych amerykańskich wydawnictw komiksowych. Powstało ono w 1937 roku. Obecnie jest częścią koncernu medialnego Time Warner. W ich dorobku znajdują się komiksy znane na całym świecie , m.in:

 • Superman,
 • Batman,
 • Green Lantern,
 • Wonder Woman,
 • Catwoman,

Postać Batmana pierwszy raz pojawiła się w roku 1939 w Detective Comics, a stworzona została przez Boba Kane’a. Batman obok Supermana należy do najbardziej znanych postaci komiksowych. Batman nie posiada żadnych nadludzkich mocy, swoje zdolności zawdzięcza treningowi fizycznemu i unikalnym gadżetom oraz super pojazdom. Jego zadaniem jest walka ze złem i pomoc ludziom, a także pilnowanie porządku w rodzinnym mieście Gotham City.

Batman znany jest również z licznych serialach aktorskich i animowanych, filmów fabularnych i gier komputerowych, bazujących na komiksach.
Pierwszy raz na ekranie pojawił się w 15-odcinkowym serialu „Batman” w 1943 roku. Od tej pory doczekał się wielu kontynuacji, a w rolę superbohatera wcielali się tacy aktorzy jak: Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney. W trylogii „Mrocznego Rycerza” ( w reżyserii Christophera Nolana) w postać Batmana wcielił się Christian Bale. W serialu animowanym Batman („Batman: The Animated Series”), oraz w jego kontynuacjach, a także grze komputerowej „Batman: Arkham Asylum” głosu postaci Batmana użyczył aktor Kevin Conroy. Już wkrótce widzowie zobaczą Batmana w pierwszym pełnometrażowym filmie animowanym „LEGO Batman”.

W niemalże każdym pokoju małego chłopca znajdują się figurki i zabawki z postaciami ukochanych superbohaterów. Firma LEGO wyprodukowała serię klocków o Batmanie, zawierającą niesamowite pojazdy, pułapki, wszystko do zbudowania scen prosto z Gotham City.

LEGO – założone przez Olego Kirka Christiansena w 1932 roku 12 października w Billund w Danii.
W początkowej fazie, firma zajmowała się produkcją zabawek drewnianych, co z czasem stało się jej głównym produktem. Nazwę LEGO utożsamia się z największą firmą produkującą zabawki od 1934 roku, jest to skrót pochodzący od duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze).

Charakterystyczny sposób łączenia klocków LEGO  został opatentowany 28 stycznia 1958 r. Począwszy od lat 60. XX wieku, zestawy klocków LEGO umożliwiają budowę miast, domów,  samochodów
i figurek mieszkańców. Asortyment produkowanych zabawek wciąż się powiększa, obejmując produkty przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Cechą charakterystyczną klocków LEGO pozostają rozmaite możliwości ich składania, umożliwiające kreatywną zabawę. Koncern LEGO posiada około 70% udziału w światowym rynku klocków, co oznacza, iż około 400 mln ludzi na świecie corocznie bawi się jej produktami.

Źródło: informacja prasowa

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
9
godzin
0
3
minut
1
4
sekund
2
7


za
dni
8
3
godzin
0
3
minut
1
4
sekund
2
7
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki