Do grona osób, których dziennikarze poprosili o komentarz odnośnie wyboru Bena Afflecka na nowego Batmana, dołączył podczas Toronto Film Festival Tom Welling. Odtwórca roli który przez 10 lat wcielał się w Clarka Kenta w serialu “Smallville”.

To świetne. To niezwykły aktor i wspaniały reżyser i życzę mu wszystkiego najlepszego. Trudno jest coś krytykować nim to w ogóle powstanie. Wiem, że będą się starać zrobić najlepszy film jak to tylko możliwe.

Źródło: Eonline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Rozumiem czemu dajecie te newsy, nabijają oglądalność. No i nikt nie karze mi tego clickać, ale jak zobaczę jeszcze jeden news z cyklu “co znajomy brata Justina Biebera sądzi o wyborze Bena Afflecka na Batmana?” to się chyba zespawiuję. Czy naprawdę kogoś to obchodzi? Pytanie oczywiście kieruję do użytkowników, nie do autorów bo tych niejako rozumiem.

Zastanówmy się przez chwilę nad jedną rzeczą, a mianowicie o czym mają mówić i co komentować w świecie kina jak nie o jednej z największych ról kina wysokobudżetowego. Teka specyfika i nie ma nad tym co lamentować… w świecie piłki nożnej wszscy komentują i jeszczę będa przez jakiś czas największe transfery głównie Bale’a, Neymara czy Ozila. Każde wielkie wydarzenie a obsadzenie Batmana takim na pewno jest musi zostać przez wszystkich b szeroko skomentowane. Czy chcesz to czytać czy też nie to tylko od Ciebie zależy ; )

No i napisałem o tym, że to rozumiem. To jest wielki news, taki rynek. Rozumiem też te osoby, które udzielają odpowiedzi, bo im te pytania są zadawane. Swoje “żale” kierowałem w stronę osób, które właśnie takie wiadomości czytają i nabijają wejścia (zdaję sobie sprawę, że ja też to robię w tej chwili, ale to jest pierwszy raz, bo nie mogłem już wytrzymać). Czemu to kogokolwiek obchodzi co Tom Welling sądzi o wyborze Afflecka? Co on ma do tej decyzji, jaką wartościową informacją może się podzielić? Załamuje mnie to, ze niektórzy ludzie aż tak nie potrafią sami dojść do własnych przemyśleń i muszą czekać na to co powiedzą “gwiazdy” czy też w tym wypadku trzeci garnitur celebrytów.

Nie wiem, może ja jestem jakiś nienormalny, ale jak dowiedziałem się o wyborze Afflecka to chciałem coś usłyszeć od niego, Snydera i Goyera. To by było wszystko. To tak samo jak słyszę o zamachach w Syrii to nie chcę wiedzieć co na ten temat sądzi 50 Cent.

Problem nigga?

już za:
dni
9
6
godzin
1
1
minut
5
7
sekund
1
9
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04