Batman vs. Superman - fanartZack Snyder udzielił ostatnio wywiadu Hero Complex z którego dowiedzieliśmy się kilku interesujących rzeczy dotyczących produkcji “Batman vs. Superman”. Reżyser zdradził m.in. termin rozpoczęcia zdjęć.

Przygotowujemy się do rozpoczęcia zdjęć za mniej więcej miesiąc. Wszystko idzie dobrze. Jestem bardzo podekscytowany. Wejście do świata, w którym różni bohaterowie istnieją w tym samym uniwersum to świetna zabawa. Jako ich fan jest do dla mnie wspaniała okazja. Superman i Batman nigdy nie dzielili wspólnego świata. Tak rodzi się historia. Właśnie testujemy stroje. Nowy kostium Batmana i Supermana. Nie robiliśmy tego z aktorami. Chciałem je tylko zobaczyć. I kiedy tam byłem, stali obok siebie i powiedziałem coś w stylu “Chłopaki, niech ktoś zrobi zdjęcie. Nikt tego przed nami jeszcze nie zrobił”.

Snyder odniósł się również do negatywnych relacji na temat obsady.
My znamy materiał. Niestety fani go nie znają. Obsadę dobieramy zgodnie z tym co dzieje w scenariuszu. Mamy nadzieję, że nasze decyzje doprowadzą do wystarczająco oryginalnej perspektywy, że otrzymamy coś świeżego i ekscytującego. Rozumiem kanon. Nie jestem szalony. Wiem, czego tym postaciom potrzeba z mitologicznego punktu widzenia. Uważam, że Jesse będzie świetnym Lexem. Nie zapominajmy o tym, że był nominowany do Oscara. To nie tak, że po prostu zaangażowałem przyjaciela!

W filmie dosłownie bierzemy uniwersum “Człowieka ze stali” i “Batmana” i zderzyliśmy je. W “Man of Steel”, musieliśmy stworzyć historię pochodzenia, mitologię, co kosztowało na wiele energii, ale uwielbiamy to robić. Nie zrozum mnie źle. Ale równie ciekawe jest to, że teraz, kiedy mamy tych bohaterów, można ich nieco rozluźnić. To jest zabawne!

Źródło: Hero Complex

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
1
3
6
godzin
0
2
minut
0
2
sekund
3
0
Kalendarium
Galeria
fb2iwhlvuamuoml 246535395 246042991 catwoman-hunted-4k-2d bw_3x03_12 bw_3x03_11