Zgodnie z zapowiedzią Zack Snyder zamieścił na Twiterze osobiście przez siebie zrobione zdjęcie przedstawiające Batmobil oraz Batmana (Ben Affleck).

Batman i Batmobl z "Batman vs. Superman"

Link do zdjęcia w wysokiej rozdzielczości.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

19 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Eeee. No tak nie bardzo mi się to podoba.

Takie to jakieś… .

Na-na-na-na – CAT-MAN!

Jednak się potwierdziły doniesienia o wzorowaniu się kostiumu na Dark Knight Returns : D
Bardzo mi się podoba wreszcie nie ma sztywnej zbroi!
Istotne jest jedno jak się będzie to prezentowało w ruchu 🙂

Dark Knight Returns pełną gębą :). Kostium udany i Affleck prezentuje się świetnie.

Jakby tak te uszy były ciutkę dłuższe to bym się nie pogniewał… Jakoś się przyzwyczaiłem to dłuższych, bo tak to faktycznie Cat-man 😛

*do dłuższych

Dla mnie bomba

pewnie mal dłuższe uczy ale dachu w bat mobilu nie mugł zamknąć heh

Jeśli chodzi o uszy to na tym zdjęciu dużo robi perspektywa, z profilu będą na pewno wyglądać na lekko dłuższe, nie dużo, ale zawsze.

Super się zapowiada, pewnie będzie szary, materiał wygląda na podobny jak wykorzystali w człowieku ze stali.

Nawet, nawet to wyglada ale sadzę że i tak największym problemem Affleckowego Batmana bedzie to że za mało czasu upłynęło i ludzie mają w pamięci dalej Batmana Nolanowskiego

Ale z niego bambaryła. Troche taki old-schoolowy. Bardzo bedzie kontrastowal ze strojem Supsa, jak dwie rozne ery. Rzeczywiscie bardzo przypomina Catmana. Wiem, ze to pierwsze zdjecie, ale jak dla mnie troszke niewypal.

Dupy nie urywa ale lepsze to niż czarna opancerzona zbroja z poprzednich filmów.

ja sie jaram strasznie,ben wyglada swietnie- efekt psuja tylko te za krotkie uszy (1-2cm wiecej i byloby juz dobrze…) i za duzy nietoperz na piersi. troche za bardzo komiksowo jak dla mnie-ale efekt oceniam i tak na 8.5/10.

batmobil gorszy od tumblera,te skrzydla to niewypal. 7/10

Zgadzam się z kolegą wyżej

Szczerze powiem tak dla mnie kostium wygląda dobrze. Wydaje mi się że to film trochę bardziej dla komiksiarzy. Ja lubię Dark Knight Return, Affleca nigdy nie skreślałem więc dla mnie okej. Batmobli wygląda jak Batmobil szczerze bo poprzedni nie był nawet za często tak nazywany. Więc jestem na tak.

Kostium słaby,batmobil naprawdę udany.Ogólnie to film może wypaść bardzo dobrze jeśli aktorzy się postarają.

Ciekawe jak elastyczna jest ta maska. Bo wygląda jak sztywna guma. A może to tylko przez to że Ben jest tutaj jakiś taki przygarbiony. Oby nie krępowała zanadto Gacka, bo przez cały film będzie taki nienaturalnie zapatrzony w ziemię. Reszta stroju wygląda całkiem gotowa do akcji-lekka, podkreślająca naturalną muskulaturę-miła odmiana w porównaniu z poprzednikami.

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki