Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Statua Supermana na planie "Batman v Superman"W zeszłym tygodniu do sieci trafiły zdjęcia z planu “Batman v Superman: Dawn of Justice” na których widać jak budowana jest wielka statua Supermana. Z jakiego powodu postanowiono tak uhonorować Człowieka ze Stali? Według źródeł Batman-News.com statua została zbudowano by upamiętnić działania Superman, który ocalił Ziemię w filmie “Man of Steel”. Z tej okazji dwa lata po tych wydarzeniach odbywa się specjalna ceremonia, dlatego też na planie w ostatnim okresie można było dostrzec helikoptery oraz samochody stacji telewizyjnych z Metropolis Gotham City, które przeprowadzały relację z przemówienia burmistrza i odsłonięcia posągu. W uroczystości brały też dzieci z podstawówek z koszulkami z napisem “Superman Survivors”.

Z doniesień dowiadujemy się również, że konstrukcja statui podczas kręcenia nie była ukończona, gdyż dopiero w postprodukcji za pomocą CGI zostanie dokończona.

Pojawiła się także drobna informacja na temat Batmobila. Podobno jego drzwi mają otwierać się jak skrzydła.


Źródło: Batman-News.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

“statui”

Jak ocalił..rozwalił pół miasta przecież…zginęło przez niego masa ludzi 😮

Boże, ile można to przerabiać. W walce z Zodem rozwalono zaledwie kilkanaście budynków, większość zniszczeń dokonała maszyna do terraformingu (którą swoją drogą zniszczył kto? TAK! SUPERMAN). I jakie “PÓŁ MIASTA” – polecam obejrzeć ponownie film, a potem jeszcze raz i jeszcze raz, aż oświeci użytkownika że to miasto jest TAK OGROMNE (widać to choćby w scenach, gdy Superman lata i szuka Zoda!), że prawdopodobnie nie zniszczono nawet 10% Metropolis.

Uwierz mi, że gdyby gość z kosmosu wparował do centrum metropolii naparzać się z kolegami ze swojej “dzielni” i rozwalił kilka kluczowych dla infrastruktury miasta budynków, to byłby wrogiem publicznym numer jeden, a nie bohaterem. To tak, jakby zamachowców z 11 września nagradzać za to, że nie wybrali się do NY z głowicą jądrową. Nie jest istotne, czy Superman mógł coś zrobić, czy nie – byłby obwiniany o akt ludobójstwa.

Matko. Uratował cały świat kosztem paru zniszczonych budynków. W komiksach Supcio też walczył, budynki się waliły – ludzie na pewno umierali – no ale nikt nie robił problemów, bo komiksy “to tylko komiksy dla dzieci”. Snyder realistycznie przeniósł to co już zostało w nich pokazane a teraz wielkie halo.

A twoje porównanie jest mega głupie. Superman rozwalił maszynę do terraformingu, która przekształcała Ziemię i zabił wroga naszej planety – Zoda. Dlatego jest bohaterem. Terroryści to terroryści. I nikt przecież nie mówi, że wszyscy będą Supermana traktować jak bohatera – zdania będą podzielone, czyli względny realizm będzie w filmie obecny.

bo „to tylko komiksy dla dzieci”*

za
dni
1
9
godzin
0
3
minut
3
3
sekund
3
5


za
dni
8
3
godzin
0
3
minut
3
3
sekund
3
5
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki