Batman z "Batman v Superman: Dawn of Justice"Na stoisku DC Entertainment na Comic-conie w San Diego pojawiło się nowe zdjęcie Batmana z “Batman v Superman: Dawn of Justice”. Oficjalny blog DC Comics udostępniło właśnie tą samą fotografię w sieci. Mimo braku oficjalnego panelu Warner Bros. związanego z filmami DC Comics, część ekipy twórców nowej produkcji jest obecna na konwencie. W związku z tym wciąż możemy liczyć na niespodzianki, tak jak rok temu.

Aby obejrzeć obraz w pełnych rozmiarach, wystarczy kliknąć w jego miniaturę lub tutaj.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Pierwszy! 😀

To ja drugi 🙂

Jak dla mnie wypas! Bardzo cieszę się, że Batman wraca do kostiumów z gumy i komiksowego klimatu. Ogólnie mi się ten kostium bardzo podoba mimo, że zawsze lubiłem długie uszy u ‘nietoperza’. Mało tego, ryj Bena też mi bardzo pasuje.

Klękajcie narody! 😀

kostium fajny tylko co mi nie pasuje to krótkie uszy ale ogólne wrażenie jest dobre trzeba przyznać.

Wszystko fajnie, ale z dotychczasowych zdjęć wynika, że Batman naprawdę nie będzie mógł poruszać głową 😛 kiepsko to wyszło w poprzednich filmach, ą wątpię aby zastosowali tutaj CGI

Jak się tak zastanawiam co jest takiego w tych maskach które nosili aktorzy że zawsze sprawiają tyle problemów, nie wspominając już nawet o samym stroju. Michael Keaton, Val Kilmer, George Clooney, Christian Bale teraz Ben Affleck wszyscy narzekali że to katorga a, przecież zawsze odnosiłem wrażenie że strój i maska dają gackowi 100% wygody jak np. swobodne poruszanie się, swobodne wykonywanie ciosów/kontr w walce czy korzystanie z gadżetów. Moje pytanie brzmi: czy to wina materiału czy może ci aktorzy nosili zbyt ograniczone w sensie małe rozmiary?

Tak, to jest zastanawiające. W końcu potrafia już w filmach robić tyle fantastycznych rzeczy, cuda na kiju, a zwykłego kostiumu nie mogą zaprojektować wygodnego, porządnego kostiumu – od dekad.
Niemniej jednak dziwne jest, że twórcom niskobudżetowego, fanowskiego filmu “Batman: Dead End” udało się to osiągnąć z rewelacyjnym efektem na skalę pełnometrażowych wysokobudżetowych “Batmanów”.

Jeżeli chodzi o sam strój to zawsze odnosiłem wrażenie że Batman w komiksach nie nosi żadnej zbroi, tylko wręcz jakiś lekki materiał podobny do zwykłej bawełnianej bądź poliestrowej koszulki z długim rękawem gdzie na klatce piersiowej widnieje duży symbol nietoperza i we wspomnianym przez ciebie Dead End czy City of Scars też takie wrażenie odniosłem.

Jakby się dało to by zrobili. Koniec kropka. Zreszta i tak nie widac tego w filmach.

za
dni
1
2
9
godzin
1
2
minut
1
9
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):