Jared LetoWedług informacji The Wrap w przygotowywanym filmie “Suicide Squad” ma się znaleźć miejsce dla Jokera. Chociaż postaci Księcia zbrodni nie było w pierwszym szkicu scenariusza autorstwa Justina Marksa, to wprowadzane przez reżysera Davida Ayera poprawki mają uwzględnić największego wroga Batmana.

Kandydatem do roli Jokera jest zdobywca Oscara za drugoplanową rolę w “Dallas Buyers Club” Jared Leto. Podobno wcześniej do roli przymierzany był Ryan Gosling, ale aktor nie chciał podpisać kontaktu na udział w kilku filmach.

W trakcie negocjacji ról w “Suicide Squad” są cały czas Tom Hardy, Will Smith i Margot Robbie. Rolę Lexa Luthora z “Batman v Superman: Dawn of Justice” ma powtórzyć Jesse Eisenberg.

Premiera „Suicide Squad” zaplanowana jest na 5 sierpnia 2016 roku.

Źródło: The Wrap

PRZECZYTAJ TAKŻE:

5 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Sama propozycja aktora wydaje mi się nawet ok..niepokoi mnie jedynie fakt że pierwszy raz zobaczymy Jokera w Suicide Squadzie;/

No i super, sprawdzi się. W SS gościnnie, w solo Batmanie na całego i nic więcej mi nie trzeba 🙂

Hmmm… Jokera chyba dużo trudniej obsadzić niż samego Bruce’a Wayne’a. Mnie mimo wszystko pasowałby ktoś ze spiczastym nosem, szczurzą twarzą… Znów utarte wzorce z TAS się kłaniają;)

he he “Gościnnie w SS” chcielibyście będzie to główna postać jak znam życie i liczących pieniądze włodaży WB. Z ff się godzę, ja bym wybrał podobnie 🙂

Kalendarium
Sonda

Najlepszy tom "Knightfall"?

Zobacz wyniki