Batman i Batmobil z "Batman v Superman: Dawn of Justice"Kwestią czasu było, zanim w sieci pojawi się amatorskie nagranie pełnego zwiastuna filmu Zacka Snydera po wycieku jego fragmentu. Pierwszy trailer już jest dostępny online – oczywiście, w słabej jakości. Niecierpliwych zapraszamy prędko do rozwinięcia wpisu. Wedle nowych doniesień, w poniedziałek rano czasu Amerykańskiego, Snyder opublikuje pierwszy plakat filmu, a na pokazach zwiastuna w kinach IMAX zostanie pokazany rozszerzony trailer. Zwykła wersja zapowiedzi trafi online dopiero we wtorek.

Źródło: Indie Revolver

PRZECZYTAJ TAKŻE:

16 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Genialny głos Batmana!

Też mi się podoba :d

Głupie flety, co za banda niedoj@#$ skur@$!#!$!@%, nie można się było wstrzymać do poniedziałku z trailerem w dobrej jakości? Nie no bo po co. Pierdziele nie oglądam.

Po pierwsze trochę grzeczniej bo nie jesteś na forum wykop ani glamrap. Po drugie nie oglądałeś to twoja sprawa więc się nie bulwersuj. Po trzecie jak pisze powyżej na pokazach zwiastuna w kinach IMAX zostanie pokazany rozszerzony trailer więc nie jest to pełna wersja. Po czwarte tego nagrania już nie ma.

Skąd info że będzie rozszerzony trailer? już dostaliśmy w sumie długi 2 minutowy trailer.

Fajny, trochę motywów z Dark Knight Returns, ale to tylko na plus 🙂 Tylko nie rozumiem skąd taka agresja. To tylko trailer i mogę go oglądać jak chce. Chcesz oglądaj, nie to nie, nie musisz innych obrażać, chyba że chodziło ci o tych co to wypuścili. We wtorek zobaczę sobie w lepszej, a na film i tak do kina pewnie pójdę. Kiedyś się na porysowanym VHS oglądało i klimat i tak był. Teraz jest HD, a filmy do dupy, chociaż czasem się coś znajdzie. Początkowo sceptycznie do tego podchodziłem, ale może coś z tego będzie. Poczekamy, zobaczymy.

No miałem wytrzymać, miałem nie oglądać… ale obejrzałem. I to kilka razy! Super! Głos Gacka po prostu miazga! Szkoda, że się obraz rozmazał akurat jak Afflecka pokazywali ;P Ale bardzo mi się podoba ten cały mrok i taki ciężki klimat, super że od Marvela leci taka wesołość momentami, tu najwidoczniej będzie jeszcze poważniej niż u Nolana, więc komiksowymi filmami będziemy się mogli na wszystkie możliwe sposoby cieszyć 😛 😛

Głosu Kevina Conroya i tak nikt nie przebije. Drugi w kolejności będzie Bruce Greenwood za genialny występ w Batman: Under the Red Hood.

Pewnie że nie, są rzeczy, z którymi po prostu się nie rywalizuje. Tak samo jak Leto raczej nie będzie się starał pobić Hamilla, tylko stworzyć coś własnego, unikatowego. I bardzo dobrze.

ha miałem tak samo. Poczekam z trailerem i zobaczę go kiedyś w kinie, tak samo jak nowy trailer Star Warsów, no ale nic, nie wytrzymałem ani z jednym ani z drugim.
Co zaś się tyczy samego trailera, to, no sam nie wiem, dziwny, i trochę mi zalatuje Batmanem i Robinem. To pewnie przez tą statuę w 0:43 i tych pomalowanych ludzi za Supermanem.

Po pierwsze to się tak nie gorączkuj bo sobie krzywdę zrobisz stróżu forum. Myślałeś że o kim ja mówię? O redaktorach tego portalu? A czemu oni byli by winni? Temu że robią swoje i informują o tym co się dzieje w świecie Batmana? Po drugie: tak chodzi mi o to, że ktoś to nagrał i wrzucił i stąd moja irytacja bo po cholere reżyserowie, producenci i PR-owcy mają się starać nas zaskakiwać i budować hype zdawkowymi informacjami, skoro zaraz jakiś haker coś wyciągnie z otzałem, ktoś zrobi zdjęcie itd. psujac całą zabawę? To teraz przyznam się bez bicia więc można mnie objechać teraz do woli: wymiękłem, obejrzałem i będę oglądał do poniedziałku po czym zacznę oglądać w lepszej jakości. Można zaczynać.

Wcale nie mam zamiaru Cię jechać 🙂 Jak napisałem jeśli to wymierzone było w osoby odpowiedzialne za przeciek to trochę się z tobą zgadzam, bo jakby nie było to jest wykorzystanie treści wbrew twórcom. Początkowo myślałem, że skierowane to było do tych co zobaczyli tą gorszą wersję zwiastuna i dlatego napisałem że mam prawo zdecydować czy chce to oglądać czy nie. A zresztą mi się podoba zwiastun, myślę, że tobie też, a ta gadka trochę bez sensu się zrobiła. Zamiast się cieszyć tylko kwas. Pozdrawiam, trzymaj się 🙂

No dokładnie. Radujmy się albowiem chwila jest szczęśliwa.

I ten głos Jerremy Irons’a w tle… uwielbiam i poznam wszędzie 😈

https://www.youtube.com/watch?v=hk9dXG4fMw8

Animowany i tak lepszy 😀

już w kinach!

już za:

dni
3
9
7
godzin
1
9
minut
2
1
sekund
5
1

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292