Robin spotyka Talona w klipie z „Batman vs. Robin”

|

autor:

|

kategorie: ,

"Batman versus Robin"Do sieci trafił kolejny klip z filmu animowanego „Batman vs. Robin”. Tym razem mamy okazję obejrzeć scenę spotkania Robina i Talona.

Mroczne zaułki Gotham City to nie jest miejsce dla dzieci, ale Damian Wayne nie jest zwykłym dzieckiem. Teraz jako Robin, czasami lekkomyślnie podąża szlakiem swojego ojca, Batmana. Podczas badania miejsca zbrodni, Robin spotyka tajemniczą postać, Talona, który zabierze go w zmieniającą życie podróż w głąb tajnego stowarzyszenia Gotham zwanego The Court of Owls. To niebezpieczna podróż, która zmusza Batmana i Robina do stawienia czoła najbardziej niebezpiecznym przeciwnikom. Film oparty na bestsellerowej powieści graficznej „Batman: The Court of Owls”.

Premiera „Batman vs. Robin” zaplanowana jest na 14 kwietnia.



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Arkham_Knight
10 lat temu

Film obejrzałem i jest całkiem spoko – dużo w nim fajnych starć ale fabularnie już nie jest tak dobrze i trochę momentami zalatywało kiczem. Sam komiks 'Court of Owls’ i ciąg dalszy tej historii znacznie lepszy i bardziej spektakularny.

Redbird
10 lat temu

Też oglądałam jakiś czas temu. Muszę powiedzieć, że jest nie taki zły. Lepszy moim zdaniem niż „Son of Batman”, ale nie powala.

Leon Kennedy
10 lat temu

Moim zdaniem dużo lepszy niz „Son of Batman 😉

dni
7
1
2
godzin
0
9
minut
1
9
sekund
5
3

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Mroczni Rycerze ze Stali. Wojna Trzech Królestw" – 29 października 2025
  • "Nightwing. Upadek Graysona. Tom 4" – 29 października 2025
  • "Liga Sprawiedliwości: Nie ma Sprawiedliwości" (WKDCBiZ) – 05 listopada 2025
  • "Batman. Ziemia niczyja. Ostatnia gra. Tom 7" – 12 listopada 2025
  • "Red Hood. Outlaws. Tom 3" – 12 listopada 2025

Kalendarium

  • 20 lat(a) temu odbyła się premiera DVD The Batman vs. Dracula
  • 14 lat(a) temu odbyła się amerykańska premiera DVD Batman: Year One
  • 14 lat(a) temu odbyła się światowa premiera gry Batman: Arkham City

Sonda

Kto powinien być głównym złoczyńcą w „The Batman, Part II”?









Zobacz wyniki