Forum
Już wkrótce
  • “The Batman” 4K, BD, DVD - 27 maj 2022,
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 09:25
  • “The Batman” w HBO - 28 maj 2022, 22:55
  • Nieskończony kryzys. Tom 2 (WKKDC BiZ) - 08 cze 2022,

"Suicide Squad"O ile nowy zwiastun “Batman v Superman: Dawn of Justice” zaprezentowany podczas Comic-Conu w San Diego został szybko oficjalnie udostępniony w sieci, to w przypadku trailera “Suicide Squad” tak się nie stało. Fani mogą na razie obejrzeć średniej jakości wersję, która wyciekła do sieci.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

13 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Za dużo wrażeń na jeden wieczór. A Joker – jak mówiłem – Marilyn Manson. Trzeba było jego zatrudnić, mniej charakteryzacji.

To ma być Joker? Nie! to jakaś kpina.

Pamiętam gdy zobaczyłem i usłyszałem po raz pierwszy Jokera (Heath`a oczywiście) to zamurowało mnie po prostu… W tym wypadku jak na razie uśmiech politowania.

tak to jest ogladac w kiepskiej jakosci. Joker jest miazdzacy swietnie zagral oczami to bedzie zajebiste jak i batman i cala nowa saga DC! AVE

Jakość nagrania nie ma tu nic do rzeczy. Przecież mnóstwo osób widziało zdjęcie Leto jako Jokera kilka miesięcy temu. Jestem rozczarowany tym że właśnie w taki sposób jest on przedstawiany w filmie. Zamiast klasycznego wyglądu jak w np. zabójczym żarcie czy filmie z 1989 to mamy tutaj jakiegoś wytatuowanego badassa z kapeli heavy metalowej.

W ogóle nie czuć że to prawdziwy, stary, dobry Mistah J tylko że ktoś się pod niego podpina i to samo z głosem w ogóle mnie nie przeraża i nie hipnotyzuje jak Mark Hamill czy Heath Ledger.

Ja już się pogodziłem z tym jakiego Jokera dostajemy,i jestem otwarty.Mimo wyglądu to jednak czuje że zachowaniem będzie najbardziej zbliżony do komiksowego oryginału.Już nagrania z planu z Harley gdzie Leto miał świetną Jokerową gestykulację mnie o tym przekonały.

Dokładnie nie ma co narzekać bo i tak tego nie zmienimy, lepiej zaakceptować i odszukać pozytywne strony nowej kreacji. Leto jest zajebistym aktorem i na pewno tego nie schrzani, a po jednej kwestii nie można oceniać całej roli zwłaszcza jak wszyscy mają Leadgera w pamięci, naprawdę ciężko to przebić ale trzeba dać mu szansę.

dawać oficjalnie! Chcę to zobaczyć z bliska

Ten zwiastun mnie nie przekonał, pod koniec zaczął się rozkręcać, co nie zmienia faktu że wrażenie zostaje… takie sobie. Ale pomimo tego jestem o ten film dziwnie spokojny. W sumie to zostało jeszcze jakieś półtora roku do premiery, więc SS będzie miało kupę czasu by nas do siebie przekonać.

Myślę, że Joker będzie ok, zawsze to coś nowego, a dobrze jak trochę to odbiega od oryginału, ile można oglądać tego samego. Akurat Joker ma to do siebie, że każda jego wersja wypada dobrze. Do tej pory każdy aktor dorzucał coś do od siebie, teraz też powinno być ok.

Joker Heatha Ledgera odbiegał od pierwowzoru i chwała mu za to bo taka była trylogia Nolana. Ale po tym co zaserwował nam Nolan fani oczekują chyba właśnie w końcu kanonicznej, mocno opartej na komiksach ekranizacji.

Tak to prawda że odbiegał i też się z tego powodu cieszę. Może masz racje, ale wydaje mi się że lepiej przedstawić jedną spójną wizję reżysera niż naginać ją do oczekiwań fanów. Chyba, że ta wizja jest słaba, ale to można ocenić tylko po premierze. Ja akurat wolę nowe interpretacje, a nie zatrzymywanie się na jednej wizji czy to Nolana, Burtona czy jeszcze innej. Ktoś nakręcił trylogię spoko, wystarczy, teraz ktoś inny może swoją zrobić. Lubię jak reżyser nie jest ograniczany bo wtedy najciekawsze interpretacje powstają. Zawsze mnie bolało, że Burton nie mógł nakręcić trzeciej części Batman, bo Powrót Batmana to moja ulubiona część, no ale dzieci się bały. Też odbiegała od kanonu. No nic pozostaje czekać co tym razem przygotują 🙂

już w kinach!

już za:

dni
3
9
1
godzin
1
6
minut
0
1
sekund
2
9

Sonda

Które wydanie fizyczne "The Batman" zamierzasz kupić?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292