Nowe promo „Gotham” ze złą i piękną Barbarą

|

autor:

|

kategorie: , ,

Barbara Kean w "Gotham"Do premiery 2. sezonu „Gotham” pozostało już niespełna tydzień. Nowa zapowiedź serialu sugeruje, że pobyt w Arkham nie przyczyni się do poprawy stanu zdrowia psychicznego Barbary Kean.


Pingwin jest Królem Gotham i po reorganizacji w GCPD, kompas moralny detektywa Jamesa Gordona waha się, gdy ten szuka pomocy u Pingwina. W międzyczasie Bruce Wayne odkrywa tajemnice z gabinetu ojca, a nowi przybysze w Gotham Theo Galavan (James Frain) i jego siostra, Tabitha (Jessica Lucas) zaprzyjaźniają się z nieoczekiwanymi sojusznikami, grupą niebezpiecznych skazańców z Arkham.

Premiera 2. sezonu „Gotham” 21 września.



3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Martin
10 lat temu

Wiadomo coś na temat polskiej premiery drugiego sezonu?

craftson
10 lat temu

21 wrzesnia? To co ja wczoraj ogladalem? 😛

kelen
10 lat temu
W odpowiedzi do  craftson

Czyżbyś był w posiadaniu PlayStation Plus? 😛

dni
1
2
2
godzin
1
4
minut
2
8
sekund
4
4
dni
4
6
5
godzin
1
4
minut
2
8
sekund
4
4

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman: Miasto szaleństwa" – 15 lipca 2026
  • "Batman, Tom 6: Umierające miasto" – 15 lipca 2026
  • "Batman: Caped Crusader" – 2. sezon – 31 lipca 2026
  • "Uniwersum DC według Alana Moore'a" – 12 sierpnia 2026
  • "Injustice 2, Tom 1" – 12 sierpnia 2026

Kalendarium

  • 6 lat(a) temu zmarł Joel Schumacher, reżyser filmów o Batmanie w latach 1995-1997