Forum
Już wkrótce
  • "Batgirl: Najmroczniejsze odbicie" (WKDCBiZ) - 03 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,
  • "Superman: Syn Kal-Ela - Bitwa o Gamorrę. Tom 3" - 14 sie 2024,

Dzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży trafiły nowe komiksy w ramach serii DC Deluxe, “Wieczny Batman, tom 1” (480 stron, 99,99 zł) i “Superman/Batman, tom 2: Supergirl” (144 strony, 39,99 zł).

Wieczny Batman
Gigantyczna saga o wiecznym Batmanie składa się z rozdziałów pisanych i rysowanych przez prawie dwudziestu autorów, ale – co ważne – opowiada jedną historię. Komisarz Gordon sprowadza do miasta młodego porucznika Barda, którego uważa za człowieka idealnego do walki ze zorganizowaną przestępczością i do współpracy z Batmanem. Jednak sam Gordon podczas jednej z akcji popełnia fatalny błąd, którego konsekwencją jest śmierć wielu ludzi. Komisarz trafia do więzienia, a wtedy zostaje wcielony w życie diaboliczny plan, mający na celu zniszczenie każdego przejawu dobra i prawości w Gotham. Batman, Batgirl, Red Robin, Batwoman, Alfred, nieliczni nieprzekupni policjanci i tajemnicza agentka służb specjalnych robią, co mogą, aby powstrzymać narastające zło, ale z każdym dniem zagrożeń przybywa… Pośród autorów opowieści znajdują się twórcy tak znani, jak: Scott Snyder (Amerykański Wampir, Swamp Thing), James Tynion IV (Szpon, Detective Comics), Jason Fabok (Liga Sprawiedliwości) czy Dustin Nguyen (Superman/Batman, Amerykański Wampir).

Tytuł komiksu: Wieczny Batman
Numer tomu: 1
Scenariusz: Scott Snyder, James Tynion IV, John Layman
Rysunki: Jason Fabok, Dustin Nguyen, Mikel Janin
Przekład: Marek Starosta
Oprawa: twarda
Liczba stron: 480
Format: 170 x 260
Sugerowana cena detaliczna: 99,99 zł
Data ukazania się: marzec 2016

Supergirl
Batman odkrywa tajemniczy statek kosmiczny na dnie zatoki Gotham. W jego wnętrzu znajduje się dziewczyna, która – jak się wkrótce okazuje – ma wiele wspólnych cech z bohaterem Metropolis – Supermanem. Kiedy Batman z Supermanem dyskutują nad powodami pojawienia się nieznajomej oraz ewentualnymi skutkami tego wydarzenia, do akcji wkracza Wonder Woman, próbując ukryć przybyszkę przed zewnętrznym światem. Sytuacja robi się naprawdę niebezpieczna, gdy bohaterką zaczyna się interesować sam Darkseid, jeden z największych złoczyńców uniwersum DC! Kolejny tom serii Superman/Batman to dzieło czterokrotnego zdobywcy nagrody Eisnera Jepha Loeba (Batman: Hush, Batman: Długie Halloween) oraz Michaela Turnera (Kryzys Tożsamości). Oto historia, w której na nowo poznajemy genezę Supergirl!

Tytuł komiksu: Supergirl
Numer tomu: 2
Scenariusz: Jeph Loeb
Rysunki: Michael Turner, Peter Steigerwald
Przekład: Jakub Syty
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 144
Format: 167 x 255
Sugerowana cena detaliczna: 39,99 zł
Data ukazania się: marzec 2016

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Emm, jestem pewien że Wieczny Batman kosztuje stówe bez grosza, nie tysiak 😉

za
dni
1
0
1
godzin
0
4
minut
0
8
sekund
0
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza filmowa Catwoman

Zobacz wyniki