Forum
Już wkrótce
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,
  • "Nightwing: Rycerz w Bludhaven" (WKDCBiZ) - 31 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x08 na Max - 01 sie 2024,
  • "Batman: Caped Crusader" w Prime Video - 01 sie 2024,

Batman - "Batman v Superman: Dawn of Justice"Jak wiadomo trwają pracę nad osobnym filmem z Batmanem. Nad scenariuszem filmu pracują Ben Affleck i Geoff Johns. Wiele spekulowano, że może być to adaptacja konkretnej historii z komiksów m.in. “Under The Hood”. Jednak jak się okazuje już w marcu w jednym z wywiadów Ben Affleck zasugerował, że film będzie oparty na oryginalnym scenariuszu ale nie zabraknie w nim elementów znanych z komiksów.

“Myślę, że to, co robię, co pewnie zrobię, będzie w pewnym sensie podobne do tego co zrobił Zack, czyli zapożyczę pewne rzeczy ze wspaniałych komiksów, aby stworzyć wokół nich oryginalną historię, ponieważ nie chcę by fani znali już całą historie ale wykorzysta świetne momenty, które wykorzystano wcześniej w komiksach.”

Źródło: CosmicBookNews

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Orginalny scenariusz do adaptacji? Dlaczego nikt wcześniej na tak genialny pomysł nie wpadł

Brawo BEN poczekam/ZobaczyMY !!! 😆

Juz się nie mogę doczekać,Ben jest stworzony do roli Bruca Wayna-Batmana

Batfleck nie daje chały więc jestem pewien że będzie to na prawdę dobry film o ile nie rewelacyjny. Najlepiej niech zrobią tą produkcję w takim ciężkim, mrocznym klimacie czerpiąc z ”Legends of the Dark Knight” albo ”Shadow of the Bat” i po trochu z serii ”Batman: Arkham”. Oczywiście nie może się obyć bez Jokera więc Leto obowiązkowo musi być w tej obsadzie plus jeszcze jeden albo dwóch nowych villainów i będzie git.

Wyjdzie z tego jeden wielki misz masz podobnie jak z BvS. Kupowanie ludzi momentami w stylu “hej fajne to bo taka sama scena jak w komiksie” nie bawi mnie (bo zazwyczaj wciska się to na siłę).
Mścisław, może się obyć bez Jokera. Batman ma najwspanialszą galerię złoczyńców a przez takich jak ty, od 1989 wszędzie wciska się tylko jego, marnując potencjał innych Villains. Jokera dobrego mieliśmy wiele razy (Burton, Nolan, seria Arkham) Ile razy miałeś na dużym ekranie dobrego Bane’a, Freeza, Riddlera, Husha, Red Hooda? I zasada “JEDEN FILM JEDEN ZŁOCZYŃCA” jest dobra, fabuła prosta, z rozwiniętymi postaciami.

Z drugiej strony ostatnio w komiksach wyszło, że Jokerów trzech, w dzisiejszych czasach CGI możnaby “sklonować Leto na ekranie”….

Mścisław przepraszam, ten film zasługuje na 12 Jokerów

Ale ja napisałem że dla mnie nie tylko Joker powinien się pojawić ale jeszcze jakieś inne postacie z tzw. Batman Rogues Gallery. Jeśli budżet będzie odpowiedni to jak dla mnie może się pojawić cała ekipa złoczyńców z Batmana. Najbardziej oprócz Jokera liczę jeszcze na co najmniej jedną lub dwie kluczowe postacie i typuję Scarecrowa oraz Husha. Pierwszy jak wiadomo pojawił się w poprzednich filmach ale tamten Jonathan Crane był tragiczny i z oryginałem miał nie wiele wspólnego. Hush jak dotąd nie pojawił się w żadnym filmie więc to byłby jego debiut i zawsze uważałem że Tommy Elliot byłby doskonałym antagonistą w filmowym Batmanie. Poison Ivy, Riddler, Bane, Killer Croc, Mr. Freeze itp. postacie też chciałbym zobaczyć w filmie więc nie mówię że cała produkcja ma się skupiać na Jokerze ale jak już pisałem dla mnie nie może się bez niego obyć.

Poza tym jeśli już w DCEU mają gotowego Jokera na Suicide Squad granego przez Leto to dlaczego Batfleck miałby nie skorzystać z okazji i pominąć Jokera w swoim filmie? zwłaszcza że Joker był i jest najpopularniejszym złoczyńcą w Batmanie od dawien dawna i to mogłoby zachęcić ludzi żeby poszli do kina a co najważniejsze Warner Bros. świetnie wyszedłby na tym finansowo. Nie mówię że ma to być film jednego złoczyńcy tylko tak jak pisałem wyżej i Joker nie musi być najważniejszy ale po prostu musi być i tyle!

Bo ludzie teraz jak zwykle narzekają na tego Jokera. Joker to, Joker tamto a prawda jest taka że jak wyszedł film w 1989 r. to każdy był zachwycony Jokerem i jego kreacją, następnie Joker w BTAS też zachwycał i każdy chciał widzieć tego Jokera w serialu jak najczęściej i spora w tym zasługa genialnego Marka Hamilla. Rok 2008 przynosi nam najlepszy film o Batmanie i znowu genialny Joker i zachwyt nad kreacją, wyglądem i to kultowe już dziś WHY SO SERIOUS? Pamiętam nawet jak ludzie robili sobie tatuaże z Jokerem z TDK albo nosili T-Shirty z WHY SO SERIOUS? Teraz nagle pewna część fanów zaczyna wybrzydzać Joker nie bo się przejadł albo że to nie będzie ten sam Joker co w TDK.

Jak dla mnie Joker może się pojawiać w nieskończoność, chociaż nie zawsze musi być tym złoczyńcą #1. Założę się że część tych hipokrytów co narzekają na Jareda Leto że zły Joker bo to nie ten sam co w TDK albo narzekają na jego tatuaże znów zaczną się jarać jaki to Joker jest zajebisty i w ogóle.

To poczytaj moje posty z lat 2008-2014 kiedy zawsze hejtowałem overhype na Jokera 😛

Z Batmana to najlepiej serial by się zrobiło. Oczywiście nie taki jak Gotham 🙂 Coś ala Batman TAS. Z dużym budżetem i dobrym scenariuszem. Zawsze jakaś zagadka do rozwiązania, przedstawiona psychika złoczyńcy. No tylko trzeba by mieć budżet i wizję jakąś spójną. Teraz idzie się w rozwałkę, kiedyś szło się w ciekawe i klimatyczne historie. Zawsze lubiłem Batmana samotnika. Materiału jest i to nawet masa.

Batman – serial? No moje marzenie <3

Ten film zasluguje na pozadny scenariusz! Ben wierze w Ciebie…

za
dni
1
2
godzin
0
4
minut
2
9
sekund
4
2


za
dni
7
6
godzin
0
4
minut
2
9
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki