Zack SnyderZa pośrednictwem serwisu The Hollywood Reporter, Zack Snyder, reżyser filmowej Ligi Sprawiedliwości ogłosił, że opuścił produkcję ze względu na tragedię rodzinną. Przerwy w pracy podjęła się również jego małżonka, Deborah. Wszystko z powodu tragedii – ich córka popełniła samobójstwo w marcu tego roku.

Rolę Snydera przejmie Joss Whedon (“Avengers”, “Avengers: Czas Ultrona”), niedawno ogłoszony reżyser filmu z Batgirl w roli głównej. Whedon ma być odpowiedzialny za ukończenie postprodukcji filmu, a także za wyreżyserowanie i napisanie nowych scen, które chciał dodać Snyder podczas planowanych dokrętek. W ten sposób data premiery nie ulegnie zmianie.

Autumn Snyder zmarła w wieku 20 lat w marcu. Początkowo studio chciało przełożyć premierę, aby małżeństwo mogło spędzić czas z rodziną, jednakże Zack Snyder wolał zdecydować się oddać obowiązki innemu reżyserowi, aby nie budzić spekulacji.

“Chodzi o to, że nie chciałem o tym mówić publicznie. Myślałem, że to pozostanie prywatną, rodzinną sprawą i smutkiem. Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy przerwy, wiedziałem, że Internet dorobi sobie do tego swoją historię. Robią to, co im się podoba. W tej chwili mnie już to nie interesuje” – dodał reżyser.  “Chcę, żeby to był świetny film – sam jestem fanem, ale to wszystko teraz traci na znaczeniu. Wiem, że inni będą zmartwieni, ale mam siódemkę innych dzieci, które mnie potrzebują. Koniec końców, to tylko film. Świetny film. Ale tylko film i nic więcej.”

Córka Snyderów kochała pisać. Ukończyła opowieść science-fiction/fantasy pisaną z perspektywy pierwszej osoby o postaci, która czując się inna, nie potrafiła znaleźć swojego miejsca. Małżeństwo chciałoby opublikować skrypt w postaci książki, której zysk ze sprzedaży zostałby przeznaczony na cele charytatywne.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Smutne SUICIDE 😥

Niesamowita tragedia. Co do decyzji to ma racje to tylko film, dla fanów bardzo ważny dla nich to “tylko”pieniądze i prestiż. Dlatego brawo Zack rodzina jest najważniejsza.

Zgadzam się z tobą w każdym calu.

Współczuję zacka snydera jego córka umarła

Co będzie justice league

Joss whedon reżyseruje justice league nie będzie kłopotów będzie lepiej

za
dni
1
2
6
godzin
0
5
minut
4
2
sekund
2
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):