Dzisiaj, nakładem wydawnictwa Egmont, do sprzedaży trafiły “Batman, tom 1: Jestem Gotham” (156 stron, 39,99 zł) oraz “Suicide Squad – Oddział Samobójców, tom 1: Czarne więzienie” (120 stron, 39,99 zł) z DC Odrodzenie.

Batman. Jestem Gotham
Pierwszy tom serii o Mrocznym Rycerzu umieszczonej w realiach nowej kolekcji DC Odrodzenie. Rozpoczyna się kolejny etap w życiu Batmana. W Gotham pojawiła się para ludzi obdarzonych mocami porównywalnymi z mocą Supermana. Są skłonni poświęcić wszystko w imię uratowania tego, co w mieście nie zostało jeszcze skażone złem, dlatego nadali sobie przydomki Gotham i Gotham Girl. Zaczęli od uratowania życia Batmanowi. Co się jednak stanie, jeśli nowi strażnicy przejdą na stronę zła? Jeśli zaczną obwiniać Mrocznego Rycerza za mrok, który zagraża ich miastu? W Gotham dochodzi do zdarzeń, w wyniku których zwyczajni ludzie zaczynają wariować, a bohaterowie zmieniają się w potwory. Batman i jego sojusznicy muszą powstrzymać kolejne zagrożenie. Nową serię firmują uznani autorzy: scenarzysta Tom King (Grayson) i rysownik David Finch (Mroczny Rycerz) przy współudziale tak cenionych twórców jak Scott Snyder (Batman) czy Ivan Reis (Liga Sprawiedliwości).

Tytuł komiksu: Batman. Jestem Gotham
Numer tomu: 1
Scenariusz: Tom King, Scott Snyder
Rysunki: David Finch i in.
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 156
Format: 167 x 255
Sugerowana cena detaliczna: 39,99 zł
ISBN: 978-83-281-2768-5
Data ukazania się: wrzesień 2017
Tematyka: Superbohaterowie

Suicide Squad – Oddział Samobójców. Czarne więzienie
Pierwszy tom serii Suicide Squad umieszczonej w realiach nowej kolekcji DC Odrodzenie. Harley Quinn, Deadshot, Killer Croc, Enchantress, Kapitan Bumerang – oto szaleńcy i przestępcy, którzy tworzą tajną jednostkę o nazwie Oddział Samobójców. Zwerbowała ich Amanda Waller, specjalistka od wywiadu wojskowego. Na ich czele postawiła świetnego taktyka, pułkownika Ricka Flaga. Rząd USA wysyła ich na misje, których nikt inny nie może się podjąć. Kolejne zadanie polega na odzyskaniu potężnej kosmicznej broni z rąk wroga. Bohaterowie będą musieli walczyć o życie w więzieniu zanurzonym setki metrów pod powierzchnią Oceanu Arktycznego, gdzie natkną się na największe zagrożenie, z jakim dotychczas się spotkali. Ilu z nich zginie? Komiks został stworzony przez sławnego amerykańskiego rysownika Jima Lee (Batman, Superman, Iron Man) oraz cenionego scenarzystę Roba Williamsa (Batman, Harley Quinn, Marsjański Łowca Ludzi).

Tytuł komiksu: Suicide Squad – Oddział Samobójców. Czarne więzienie
Numer tomu: 1
Scenariusz: Rob Williams
Rysunki: Jim Lee, Philip Tan, Jason Fabok i in.
Przekład: Tomasz Sidorkiewicz
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 120
Format: 167 x 255
Sugerowana cena detaliczna: 39,99 zł
ISBN: 978-83-281-2769-2
Data ukazania się: wrzesień 2017
Tematyka: Superbohaterowie

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
6
minut
4
0
sekund
5
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):