Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Operator Fabian Wagner, który pracował z Zackiem Snyderem przy “Justice League”, w rozmowie z The Hollywood Reporter przyznał, że jestem fanem wersji reżyserskich Snydera i liczy, że taką otrzyma także “Justice League”.

“Ten [film] był nawet krótszy, niż się spodziewałem, więc są sceny, których tam nie było. Naprawdę mam nadzieję, że zobaczymy wersję reżyserką, w której znajdzie się wszystko, co nakręciliśmy, a czego nie wykorzystano. To, co uwielbiam w jego [Snydera] wersjach reżyserskich to, to że są długie, ale poświęca czas, by opowiedzieć historię. Nigdy przy oglądaniu żadnej z jego wersji reżyserskich nie pomyślałem ‘To jest za długie”. Bez względu na to, czy trwały trzy godziny, czy trzy godziny i dziesięć minut, zawsze wydaje mi się, że tak szybko mijają.”

Jedno z ulubionych ujęć Wagnera, którego nie wykorzystano, to Batman stojący na szczycie budynku.

Źródło: The Hollywood Reporter

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Musi być ta wersja bo bez nich film jest średni. Tak samo uważam było z Batman v Superman. Po dodaniu dodatkowych scen film był bardzo dobry i w tym przypadku też na to liczę.

Hahaha, nie wytrzymam, kolejny gówniany film, który będą ratować jakimiś dodatkowymi scenami! A to już nie można zrobić od początku dobrze? Apeluję o niechodzenie na filmy DC do kina. Każdy powinien czekać na wersję reżyserską. Kiedyś wersje reż. miały sceny wycięte wcześniej z powodów politycznych czy obyczajowych – dzisiaj, żeby podreperować budżet wytwórni.

Popieram w 100%

Powiem krótko, choć zaznaczam, że to tylko moja opinia… Ani rozszerzona wersja BvS, ani SS, nie wniosły zupełnie NICZEGO, co do ogólnego odbioru tych filmów. Zakładam zatem, że do JL również nic to nie wniesie.

Co do SS się zgodzę, bo to po prostu kilka dodatkowych scen. Ale BvS jak dla mnie to zupełnie inna bajka. Dodatkowe sceny łatają wiele dziur fabularnych i lepiej nakreślają motywację postaci.

Maruderzy Wersja rezyserska wzbogaca film a JL mual byc zrozumiany dla ogolu publiki chociaz byl krecony glownie pod fanow komiksh i DC Universe Nawet jezeli nest to chwyt marketingowy to wciaz chce widziec wiecej BATMANA na ekranie Film w kinie oceniam na 8/10 a pizniej wzrosnie na 9/10 🙂

Popieram wypowiedź kolegi 🙂

Czy Supermana w czarnym kostiumie też wycięli?

No, w filmie go nie ma, ale nigdzie nie trafiłem na info, że sceny w czarnym kostiumie w ogóle zostały nakręcone – wszystko to spekulacje oparte o fotkę, którą do sieci wrzucił Cavill.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
1
godzin
2
0
minut
4
2
sekund
3
9

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292