W środę, 2 maja, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #46
  “THE TRAVELERS” część 2! Prezent ślubny Booster Golda zepsuł przeszłość Batmana i zadał jeszcze większych szkód w teraźniejszości. Teraz, gdy Mroczny Rycerz odmawia współpracy, jedynym sposobem, by Booster naprawił tę niekontrolowaną linię czasu, jest przekonanie do siebie Catwoman. Ale skoro zmieniła się jej przeszłość, czy może sprawić, by Catwoman rozpoznała cechy swojego przyszłego męża, które ich połączyły? Dodatkowo, jeśli Batman nie wykonuje swojej pracy, Gotham City może stać się o wiele bardziej niebezpieczne niż nasz nieporadny podróżnik w czasie przypuszcza.

 • DEATHSTROKE #31
  “DEATHSTROKE VS. BATMAN” część 2! Wojna między Deathstrokiem i Batmanem nasila się, gdy Mroczny Rycerz udaremnia jedną z prób zabójstwa Deathstroke’a! Tymczasem tajemnicza przesyłka sprowadza komisarza Gordona na próg rezydencji Bruce’a Wayne’a, a Adeline Kane-Slade Wilson już od dawna ma oko na Batmana!
 • NIGHTWING #44
 • BOMBSHELLS UNITED #17
 • SUICIDE SQUAD: REBIRTH DELUXE EDITION BOOK 2
 • NIGHTWING: THE NEW ORDER
 • HARLEY QUINN VOL. 5: VOTE HARLEY
 • DC NATION #0
  W sam raz na Free Comic Book Day, ten specjalny komiks wyceniony na zaledwie 0,25 dolara zawiera trzy zupełnie nowe historie od uznanych twórców – i każda z opowieści służy jako wstęp do jednych z największych wydarzeń DC w 2018 roku!
  Najpierw dowiedz się, w jaki sposób Joker reaguje, gdy odkrywa, że Catwoman odwróciła się od zbrodni i planuje poślubić jego arcywroga. Czy książę zbrodni może zdzierżyć widok szczęśliwego Batmana? Scenarzysta Tom King i rysownik Clay Mann przygotowali wydarzenie, które prowadzi do BATMAN #50!
  Następnie, DARK NIGHTS: METAL wstrząsnęło Uniwersum DC do jego najgłębszych fundamentów – teraz nadszedł czas, aby dołączyć do legendarnego scenarzysty Scotta Snydera, razem z rysownikiem Jorge Jimenezem i współscenarzystami Jamesem Tynionem IV i Joshuą Williamsonem do preludium do JUSTICE LEAGUE: NO JUSTICE! Odkryj wstrząsające wszechświatem tajemnice, które powstały z najbardziej niesamowitych i chaotycznych zakątków kosmosu, by polować na Ligę Sprawiedliwości podczas letniego hitu DC!
  Zobaczcie także nowy świat Supermana w tej ekskluzywnej zapowiedzi nadchodzącej, sześcioczęściowej miniserii MAN OF STEEL, autorstwa Briana Michaela Bendisa z rysunkami José Luisa Garcii-Lópeza. Gdy atakowane są wszystkie amerykańskie wartości, zarówno Superman, jak i Clark Kent odkrywają, że nigdy nie było ważniejszego czasu, aby stanąć w obronie tego, w co wierzą.
 • HARLEY QUINN: HARLEY LOVES JOKER #1
  Paul Dini powraca do postaci, której jest współtwórcą, by dostarczyć niesamowitego, dwu-częściowego podsumowania opowieści “Harley Loves Joker”, która w zeszłym roku rozgrywała się na łamach HARLEY QUINN! Jeśli chodzi o Jokera, nowa siedziba, którą zbudowała dla nich Harley, jest absolutnie doskonała … ale tylko ona wie, że cała placówka to lipa i wszystko się rozpadnie – i nie wie, jak to powstrzymać!
  W drugim i ostatnim numerze tej dwuczęściowej historii, przestępcze szaleństwo Harley/Jokera osiąga wybuchowe crescendo – dosłownie! Wszystko wylatuje w powietrze – w tym także być może ich związek…?
 • ZERO HOUR: CRISIS IN TIME

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
1
2
minut
0
6
sekund
3
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):