Po tym jak bohaterowie Doom Patrol po raz pierwszy pojawią się w jednym z odcinków serialu “Titans”, później będzie można ich oglądać we własnym serialu. Warner Bros Digital Networks i DC Entertainment zamówiły 13 odcinkowy sezon serialu “Doom Patrol”, który zadebiutuje w przyszłym roku na streamingowej platformie DC Universe.

Za produkcję odpowiadać będzie Greg Berlanti, a scenariusz przygotuje Jeremy Carver (“Supernatural”).


DOOM PATROL to jedna z najbardziej ukochanych superbohaterskich grup wyrzutków: Robotmana, Negative Mana, Elasti-Girl i Crazy Jane dowodzonych przez współczesnego szalonego naukowca, doktora Nilesa Cauldera (Chief). Każdy z członków Doom Patrol doświadczył straszliwych wypadków, które nadały im nadludzkie zdolności – ale także zostawiły blizny i deformacje. Zraniony i poniewierany, zespół znalazł cel dzięki Szefowi, który zebrał ich razem, aby zbadać najdziwniejsze zjawiska – i aby chronić Ziemię przed tym, co znaleźli.

Częściowo grupa wsparcia, częściowo drużyna superbohaterów, Doom Patrol to grupa obdarzonych supermocami dziwaków, którzy walczą o świat, który nie chce mieć z nimi nic wspólnego. W następstwie wydarzeń z TITANS, DOOM PATROL pokaże tych bohaterów w miejscu, w którym nigdy nie spodziewali się że będą, wezwani do akcji przez Cyborga, który przychodzi do nich z misją trudną do odrzucenia, ale z ostrzeżeniem, które trudno zignorować: ich życie nigdy nie będzie już takie samo.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
4
6
5
godzin
0
6
minut
4
6
sekund
5
8
Kalendarium
Galeria
batman_sotd_1000742977_4k_oslv_3d_temp_dom_skew ennajytxcaaadqn ennajytwmaatqde 125899098 125540468 125364883_
Komiksowe Top 5