Forum
Już wkrótce
  • Kryzys na Nieskończonych Ziemiach, Tom 1 (WKKDC BiZ) - 06 lip 2022,
  • Dceased. Martwa planeta - 13 lip 2022,
  • Batman Knightfall: Upadek Mrocznego Rycerza. Tom 2 - 27 lip 2022,
  • Liga Sprawiedliwości. Wieczna zima - 27 lip 2022,

Warner Bros. udostępnił nowe szczegóły na temat swojej platformy streamingowej DC Universe na której zadebiutują m.in. serial “Titans” i 3. sezon “Young Justice”. Oprócz tego widzowie będą mogli obejrzeć “Batman: The Animated Series”, serial “Wonder Woman” z Lyndą Carter w jakości HD a także filmy animowane jak “Justice League: The Flashpoint Paradox”, oraz klasyczne filmy z Batmanem i Supermanem. Na swoich telewizorach i urządzeniach mobilnych będzie można też uzyskać dostęp do wszystkich komiksów wydanych przez DC Comics.

Przy okazji zaprezentowano też nowe zdjęcie prezentujące Brentona Thwaitesa w roli Robina.

DC Universe wystartuje jesienią tego roku, a już od sierpnia rozpoczną się beta testy.“Titans” – podążaj za młodymi bohaterami z całego Wszechświata DC, którzy dorastają i znajdują przynależność w surowym podejściu do klasycznej grupy Teen Titans. Dick Grayson i Rachel Roth, wyjątkowa młoda dziewczyna opętana przez dziwaczny mrok, zostają uwikłani w spisek, który może sprowadzić piekło na Ziemię. Po drodze dołączą do nich impulsywna Starfire i sympatyczny Beast Boy. Razem stają się zastępczą rodziną i zespołem bohaterów.


“Doom Patrol” – nowe podejście do jednej z najdziwniejszych grup wyrzutków DC: Robotmana, Negative Mana, Elasti-Girl i Crazy Jane. Dowodzeni przez tajemniczego doktora Nilesa Cauldera zostają wezwani do akcji przez największego bohatera epoki cyfrowej, Cyborga. Działając razem, odrzuceni rozpoczną misję, która zabierze ich do najdziwniejszych i najbardziej nieoczekiwanych zakątków DC Universe.


“Swamp Thing” – śledź losy Abby Arcane, która bada coś, co wydaje się być śmiertelnym wirusem narodzonym w bagnie w małym miasteczku w Luizjanie, ale wkrótce odkrywa, że bagno skrywa mistyczne i przerażające sekrety. Kiedy z mrocznych bagien wynurzają się niewytłumaczalne i przerażające okropności, nikt nie jest bezpieczny.“Young Justice: Outsiders” – powrót ulubionej animowanej serii fanów z ogromną obsadą najbardziej kultowych młodych superbohaterów DC – plus zupełnie nowe postacie, z których wiele odkrywa swoje unikalne meta-moce i specjalne zdolności. Na tle bogatego, głębokiego świata, który dotyka wszystkich zakątków Uniwersum DC, sezon koncentruje się na handlu meta-ludźmi i międzygalaktycznym wyścigu zbrojeń w celu kontrolowania tych obdarzonych supermocami młodych ludzi.


“Harley Quinn” – przygody Harleya po tym, jak ta zerwała z Jokerem i sama uderza w tą nową animowaną komedię dla dorosłych. Z pomocą Poison Ivy i obciachowej ekipy DC, Harley próbuje zasiąść przy największym stole dla nikczemników: Legion of the Doom.

Źródło: SHH

PRZECZYTAJ TAKŻE:

4 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mam nadzieję że któryś z tych seriali nie zostanie na pewnym etapie sprowadzony do polit-poprawnego g*wno-romansu jak mamy chyba przy sporej większości obecnie trwających serialów na podstawie komiksów DC

Oby nie, tutaj liczymy chyba na nową jakość seriali od DC. Robin wygląda świetnie!

Z tą nową jakością bym nie przesadzał szczególnie po wyglądzie kostiumów serialu Titans(ok Robin wygląda spoksik, ale reszta? no nie koniecznie) a Starfire wyglądała jak tania prostytutka. A to na co najbardziej liczę to potwór z Bagien

Były też i dobre zdjęcia. Zresztą wygląd wyglądem, a liczy się również historia jak i ton serialu.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
6
1
godzin
0
6
minut
4
8
sekund
2
5

Sonda

Czy film "Batgirl" powinien zadebiutować w kinach?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293 gk-ow-screenshot-final-1652184185292