Będzie drugi sezon serialu „Titans”

|

autor:

|

kategorie: ,

Na premierę serialu „Titans” trzeba jeszcze poczekać ale już wiadomo, że powstanie drugi sezon produkcji z bohaterami DC, co ogłosił podczas New York Comic-Con producent wykonawczy Geoff Johns.

„DC jest bardzo pomocne. Wiemy co będzie w 2. sezonie. Wiemy wszystko. Znamy wszystkie postacie, które pojawią się drugim sezonie i wiemy jaką historię opowiemy. Marv Wolfman będzie bardzo zadowolony z drugiego sezonu”

Premiera serialu “Titans” na platformie DC Universe 12 października. W Polsce będzie można oglądać go na Netflixie, ale data premiery nie jest jeszcze znana.

Źródło: CBM



1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Batman
7 lat temu

HAha ciekawe czy będzie coś to kiepsko widze 🙂
A jak wyjdzie to na drugim sezonie sie zakonczy
Chociaz takie arrowerse sie jeszcze ciągnie

dni
6
3
0
godzin
1
0
minut
2
0
sekund
4
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026
  • "Mroczni Rycerze ze Stali: Wszechzima" – 11 lutego 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza okładka Jima Lee?







Zobacz wyniki