Premiera ostatniego odcinka “Gotham” już za nami, i dlatego do sieci trafiły kolejne zdjęcie promujące odcinek pt. “The Beginning…”. Tym razem mamy w końcu mamy okazję przyjrzeć się postaci Batmana.

Następuje 10-letni przeskok w czasie w przyszłość, kiedy Bruce ma powrócić do Gotham na otwarcie nowej Wayne Tower. Seria przestępstw prowadzi Gordona do przekonania, że Pingwin i Riddler wrócili do swoich starych sztuczek. Jednak, gdy Bullock zostaje wrobiony w morderstwo, Gordon zaczyna dostrzegać jeszcze bardziej złowrogi spisek wymierzony w miasto, a nowa postać wyłania się z cienia, by stać się bohaterem, którego Gotham desperacko potrzebuje.

Źródło: farfarawaysite.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

9 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

😆

Batman ma nieciekawe życie darują mu je super- złoczyńcy. I nieważne czy to będzie współczesność, przeszłość czy przyszłość. I choć, że ma 80 lat. Gdyż tyle lat ukazują się przygody z jego udziałem. Ma dziarskosc młodzieńca.

Wygląda jak by mu ktoś tacą w ryj uderzył 😀
Ale cała ta szopka taka jest hahah

Zmieniłem zdanie. Niech nikt nigdy nie rusza pomysły na serial z Batmanem ten strój jest okropny. Cosplayer zrobiłby lepszą robotę.

O w mordę, ludzie w garażach robią lepsze stroje na comc con niż ten. Co za fuszerka. W dobie modelowania 3D i drukarek 3D odwalić taką manianę do telewizji to chyba jakiś żart.

Zgadza się! Nawet w fan filmie od Bat in the Sun jak Batman: City of Scars strój Batmana był dużo lepszy niż ten a sam budżet tego filmu był śmiesznie niski.

Dobre. Olali strój na 5 sekund i niech nigdy nie robią serialu z Batmanem.

TO nie chodzi o to żeby nie robili serialu czy filmu o Batmanie
Tu chodzi o zarząd WB goyera itp
Oni niszczą swoje uniwersum od srodka
nie mają pomysłów ani konceptów
A zazdroszcze Marce MArvel sukcesów

Serio cospleyowcy maja lepsze, sobie zobaczcie sadeelup na insta, mogli nawet od niego pozyczyc, bo ty byl jakis zart a nie batman… plus joker mówiący o tym ze kocha bruce’a? Zjebali po calosci i jednego i drugiego… dramat

już za:
dni
4
0
6
godzin
2
0
minut
2
2
sekund
5
4
Kalendarium
Galeria
esdiv23wmaif8uk er8gzwjxuaqtxrf bw_s2x02_008 bw_s2x02_007 bw_s2x02_006 bw_s2x02_005
Komiksowe Top 5