Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Z wcześniejszych doniesień wiemy jakich bohaterów zobaczymy w “The Suicide Squad”, ale cały czas nie ujawniono celu misji drużyny. The Geeks WorldWide dotarło do zapisu sceny wykorzystywanej w przesłuchaniach, która najwyraźniej zdradza z czym przyjdzie się zmierzyć bohaterom filmu Jamesa Gunna.

POTENCJALNY SPOILER


Nieznany: Hej, czy to więzienie?
Generał: Naziści przybyli tu po II wojnie światowej, szukając azylu. Zbudowali więzienie jako sposób na kontynuowanie swoich niekonwencjonalnych eksperymentów. Tak było do czasu, gdy rodzina Lloreta przyjęła nagrodę za głowy nazistów i zabiła ich wszystkich.
Nieznany: Wowza.
Generał: Więzienie przetrwało jako przystań dla tych nikczemnych eksperymentów wykraczających poza prawa międzynarodowe. Wiele lat temu zaczęły się plotki o bestii żyjącej w jej wnętrzach. Te mroczne pogłoski pomogły rodzinie Lloreta utrzymać władzę. Wysyłali swoich wrogów politycznych i ich rodziny do twierdzy, aby nigdy nie powrócili. Niedawno dowiedziałem się, że te plotki nie są pogłoskami; zamordowali tysiące ludzi w dziwacznych eksperymentach z tym stworzeniem.
Nieznany: Jasna cholera. To znaczy, to musi być wielka ulga, że możesz to zdobyć, co?
Generał: Absolutnie. Teraz nasi wrogowie będą się bali. A każdy, kto ma coś negatywnego do powiedzenia na temat swojego nowego generała, oni, ich rodzice, ich dzieci i każdy, kogo kiedykolwiek kochali, mogą zostać wysłani do tego więzienia, aby nakarmić bestię.

Generał jest jednym z antagonistów filmu. W pewnym momencie Oscar Isaac był na krótkiej liście kandydatów do roli. Opisywany jest jako „przystojny, czarujący, bardzo sprawny fizycznie, ambitny generał”, którego po prostu „kochasz, od pierwszego spotkania”.

Scena przedstawia Generała dyskutującego o więzieniu, w którym mieszka w Ameryce Południowej. Więzienie zamieszkuje przerażająca istota, która była poddawana licznym eksperymentom i zjada ludzi. Jest to prawdopodobnie ten sam stwór, który ogłoszenie castingowe „The Suicide Squad”, opisywało jako „muskularną kosmiczną kobietę, twardą, gburowatą i potworną”. Jednak również dobrze tajemniczym stworem może być King Shark.

Źródło: The Geeks WorldWide

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"