Serwis Bleeding Cool podzielił się doniesieniami na temat losu i przyszłości Bruce’a Wayne’a w roli Batmana w kolejnych latach głównych publikacji komiksowych.

W wakacje 2020 roku ma rozpocząć się opowieść, której konkluzją w 2021 będzie przejęcie roli Batmana przez inną postać. Wedle doniesień, ma być to osoba czarnoskóra: ktoś zupełnie nowy lub Luke Fox, syn Luciusa Foxa znany ze swojej działalności jako bohater i członek Batrodziny Batwing.

Bruce Wayne w tym czasie ma być uważany dla całego świata za zmarłego, zaś czytelnik będzie obserwować jego zza kulisowe działania mające na celu wytrenowanie nowego Mrocznego Rycerza.

Data konkluzji, gdzie nastąpić ma przejęcie roli pokrywa się z wielką zmianą w świecie Batmana, którą Tom King zapowiedział jakiś czas temu (mamy być jej świadkiem w finałowym, 12. zeszycie miniserii “Batman/Catwoman”).

W głównym kanonie rolę Batmana przejmowali dotychczas między innymi Jean-Paul Valley, James Gordon, czy kilkukrotnie Dick Grayson.

Źródło: Bleeding Cool (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

To już nie mój Batman, coraz durniejsze pomysły. Komiksy skończyły się dawno temu.

Filmy, komiksy i nie tylko.

Nie ma się co dziwić jak w DC dalej piszą takie potworki ludzie pokroju Toma Kinga. Dan DiDio zrujnował to wydawnictwo i już dawno powinien wylecieć na zbity pysk.

za
dni
1
2
9
godzin
1
1
minut
0
4
sekund
5
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):