Powiększa się obsada 2. sezonu serialu “Pennyworth”. W nowe postacie wcielą się James Purefoy (“The Following”, “Sex Education”), Edward Hogg (“Taboo”, “Harlots”), Jessye Romeo (“Curfew”, “In the Long Run”). W gronie stałej obsady znajdą się również Ramon Tikaram i Harriet Slater, którzy gościnnie wystąpili w 1. sezonie.

James Purefoy, Edward Hogg, Jessye Romeo, Ramon Tikaram i Harriet Slater

Purefoy zagra kapitana Gullivera Troya. Były kapitan SAS Alfiego, Guliwer Troy, jest charyzmatycznym, kulturalnym brutalem i potężnym mężczyzną o apetycie – czy to napoje, kobiety, czy niebezpieczeństwo.


Hogg wcieli się w postać pułkownika Salt. Niedoszły despota udający posłusznego urzędnika służby cywilnej. Salt jest wyrachowanym zabójcą, czy to za pomocą pióra, czy miecza.

Romeo zagra Katie Browning. Katie, idealistyczna studentka sztuki, której życie zostało zniszczone przez wojnę domową, jest sprawiedliwa, wyzywająca i cudownie naiwna.

Tikaram wcieli się w inspektora Victora Aziza. Uroczy inspektor Aziz z 1. sezonu powróci, zachowując czystą głowę i sarkastyczny dowcip, nawet gdy Londyn pogrąża się w chaosie.

Slater to Sandra Onslow. Rozkwitająca gwiazdka lat 60., Sandra, dziewczyna Alfiego z którą się schodzi i rozchodzi, jest obecnie piosenkarką w swoim klubie i marzy o zostaniu kolejną Sandie Shaw.

Oprócz wcielającego się w Alfreda Pennywrotha Jacka Bannona, powracającymi członkami obsady w sezonie 2 będą Ben Aldridge, Emma Paetz, Hainsley Lloyd Bennett, Ryan Fletcher, Dorothy Atkinson i Polly Walker, oraz Jason Flemyng i Paloma Faith.

Produkcja 10 odcinkowego 2. sezonu rozpoczęła się w styczniu w Warner Bros. Studios Leavesden. Premiera planowana jest na lato 2020 roku.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
2
5
8
godzin
2
1
minut
5
2
sekund
1
9
Kalendarium
Galeria
lh-1-halloween-1st-murder lh-1-calendar-reflections lh-1-bat-cat-close bw_2x17_15 bw_2x17_14 bw_2x17_13
Komiksowe Top 5