Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Nie wiadomo, kiedy ekipa “The Batman” wznowi zdjęcia przerwane ze względu na pandemię koronawirusa, ale wiadomo, że kiedy to nastąpi filmowcy będą musieli przestrzegać nowych procedur sanitarnych. Do tej sprawy w rozmowie z Variety odniosła się Zoe Kravitz, która w filmie Matta Reevesa wciela się w Catwoman.

“Codziennie mam nadzieje, że obudzę się i dostanę e-maila lub telefon z informacją: ‘Jesteśmy gotowi do pracy’. Ze wszystkimi jestem w kontakcie i wszyscy są gotowi do pracy, kiedy będzie bezpiecznie. Ale, nie mamy pojęcia kiedy to nastąpi.”

Aktorka wspominała również, że założenie stroju Catwoman wymaga pomocy innych osób. Dlatego przerwa w pracy nad dużymi produkcjami przy których pracuje liczna ekipa może potrwać dłużej niż w przypadku mniejszych filmów.

“Ludzie dotykają twojej twarzy, dotykają twojego ciała przez cały dzień. Potrzebuję pomocy przy zakładaniu stroju Catwoman. Nie mogę tego zrobić sama. Prawdopodobnie byłam dotykana częściej niż przy jakiejkolwiek pracy, tylko z powodu stroju, walki i tym podobnych rzeczy.”

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jak dla mnie za niska ale liczę na nowego Batmana
Na Marvela nie ma co liczyć zwłaszcza po New Warriors 2020, CM, FFH, Homecoming …

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"