Na zakończenie DC FanDome zaprezentowano panel poświęcony filmowi “The Batman” podczas którego zaprezentowano pierwszy mroczny zwiastun. Podczas panelu reżyser Matt Reeves potwierdził, że akcja filmu rozgrywać się będzie w drugim roku działalności Batmana, który popełnia błędy i daleko mu do bycia symbolem nadziei dla Gotham City. Natomiast serial o GCPD jeszcze bardziej zagłębi się w ukazanie korupcji pochłaniającej funkcjonariuszy policji i będzie rozgrywać się w roku pierwszym.

Wcześniej na panelu “Multiverse 101” Walter Hamada prezes DC Films potwierdził istnienie filmowego wieloświatu DC. Akcja filmu Matta Reeves, który określa jako Year Two Batman rozgrywać się będzie na innej Ziemi niż filmy wchodzące w skład DC Extended Universe.

“To naprawdę otwiera nam możliwości do zrobienia większej liczby crossoverów, do ustalenia idei, że Flash może być w telewizji i w filmach. Nie musisz wybierać jednego lub drugiego, możesz kochać jedno i drugie. Na jednej Ziemi masz Gal, Jasona i Ezrę, jako tę Ligę Sprawiedliwości i możesz kontynuować opowiadanie tych historii, podczas gdy na innej Ziemi możesz mieć bardziej ugruntowanego Batmana z Roku Drugiego.” – powiedział Hamada.

„Jest ta jedna Ziemia, ta większa Ziemia z istniejącą Ligą Sprawiedliwości i inna, na której rozgrywa się Year Two Batman” – dodał Hamada, zanim wyjaśnił, że są jeszcze takie produkcje jak “Joker”, które nie rozgrywają się na żadnej z tych Ziem. “Ale to w porządku. Matt Reeves może dalej rozbudowywać swoje Gotham”.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

12 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Póki co, jestem na tak. Tylko kim jest ten gościu w czarnej masce i goglach (ten co klei ofierze twarz taśmą). To Riddler? Hush? Bo pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że być może zobaczymy w filmie Talony i Trybunał Sów.

Póki co, trudno przyzwyczaić mi się do Gordona i Pattinsona w roli Wayne’a (jako Batman – jest ok). Klimacik i muzyka jak najbardziej mi odpowiadają. ;] Kręcić dalej!

Jak na razie również jestem na tak… Trailer klimatyczny i ciekawy. Obawiałem się tego nowego Batmana, ale na zwiastunie prezentuje się całkiem nieźle. Szkoda tylko że tak mało ujęć było z Catwoman, jestem jej bardzo ciekaw (uwielbiam Catwoman ). Nie podoba mi się Gordon, na siłę dają ciemnoskórego aktora… Dle Gordon zawsze będzie białym starszym jego mościem.

No gordon nie pasuje to fakt Jeszcze ta mina :O
Catwomane mało ujec ale po oczach widac aktorke no i ciut słabo to wyglada
Ale sam Batman/Bruce nawet nawet na +
Choc strój niestety jak DD od Netflixa
I Batmobile też bez szału
nie mniej Jak wszyscy wspomnieli jest to ciekawe
A co pokaze ciekawość dowiemy sie w przyszłym roku

Facet w masce wygląda bardziej jak Hush, Anarky, Wrath, Vigilante czy Talon
Gordon wygląda jak Crispus Allen z większą ilością włosów na głowie 🙂
Dobry klimat w stylu Batman 1989, Batman Returns, filmu Joker może to samo uniwersum zwłaszcza że jest w nim Gotham City morderstwo Thomasa i Marty
zwłaszcza że Joker to lata osiemdziesiąte a nowy Batman ma się dziać w latach 90. Coś w stylu DC Black do tego serial lub film o GCPD
może w przyszłości Question, Richard Dragon, Sarge Steel, GA, Ed Fyers
John Constantine, Vigilante, Wild Dog, Deathstroke, David Cain, Ra’s

Jaki K.L.I.M.A.T.! Przypomina mi 7iedem. Nie mogę się doczekać. Batman wygląda M.E.G.A.! Ciekawe jak się prezentuje Riddler? I ta Nirvana! Cudo.

Nie byłbym taki pewien.

Rezyser Matt Reves ma głowę. Tworzy fajny film ! Chłopy nic ino czekać na film THE BATMAN !

A ja wam mówiłem ze szykuje sie cos fajnego. Pisali ze maska wygląda słabo a ja w niej widzę Upiór, i to w niej pięknego. Batman taki widać ludzki jest, normalny. Robert Pattinson wow ! Nie poznałem go jako Bruce Wayne, jakby to był inny jakiś aktor, ta wściekłość, doskonale ja pokazuje. Jako Batman jest super ! Myślę ze kalpy nie będzie ! No hmm znów czuje ekstazę !

Nawet buty Batmana, takie zwykle wojskowe, czarna skóra. No film musi byc ponad 120 minut. Takie cos nowego, inny Batman powstaje, chociaz zakorzeniony głęboko w filmach Tima Burtona Batman 1989 i Powrót Batmana 1992. I muzyka do filmu THE BATMAN you tube wpiszcie (The Batman 2021 Epic version) Muzyka kompozytora Michael giacchino , cos FANTASTYCZNEGO ! KLASYKA ! Podchodzi mi pod Danny Elfman ! Wszystko idzie w dobrym kierunku !

za
dni
1
3
1
godzin
0
9
minut
5
7
sekund
3
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):