Szwajcarskie studio projektowe Kross Studio ujawniło wygląd 1989 Batmobile Desk Clock inspirowanego pojazdem Batmana z filmu Tima Burtona. Koszt tego zegara wynosi 29 900 dolarów.

Jest to pierwszy produkt powstały w wyniku tej współpracy jest poświęcony niezwykle inspirującemu Uniwersum Batmana, składając hołd najbardziej kultowemu pojazdowi z komiksów: Batmobilowi. Kross Studio specjalnie wybrało elegancki i oszałamiający model z filmu “Batman” z 1989 roku w reżyserii Tima Burtona, aby uosabiać ten pierwszy w swoim rodzaju zegar.

Doskonałe połączenie wzornictwa, doskonałego szwajcarskiego kunsztu i wysokiej klasy materiałów przenosi zegar biurkowy na wyższy poziom.

Co sprawia, że ​​ten batmobilowy zegar jest wyjątkowy

Największym wyzwaniem dla Kross Studio było wymyślenie, opracowanie i zintegrowanie najnowocześniejszego mechanizmu zegarowego, dostosowanego do indywidualnych potrzeb, przy jednoczesnym poszanowaniu dokładnego kształtu Batmobilu. Stworzenie tego arcydzieła złożonego z 512 elementów – 115 dla karoserii i 397 dla mechanizmu – wymagało miesięcy badań i rozwoju – w którym każdy szczegół został skrupulatnie przemyślany. Dla porównania tradycyjny mechanizm mechaniczny zawiera zwykle 130 elementów.

Przeżyj doświadczenie Batmana przez minutę

Całość wykonana jest z najlepszych materiałów – starannie wyselekcjonowanych pod względem właściwości technicznych i wyrafinowania. Karoseria z czarnego kompozytu aluminiowego z powłoką chroniącą przed zarysowaniami klasy lotniczej wspaniale kształtuje zegar biurkowy 1989 Batmobile, odwzorowując te same linie i proporcje. Nawet koła się kręcą!

Przewidziano tylko kilka wariantów, które zadowolą oczy właściciela i pozwolą mu na lepsze wrażenia, na przykład przydymione okna z jaśniejszym zabarwieniem, aby umożliwić subtelny wgląd w ruch przez okno.

Ten ekskluzywny przedmiot kolekcjonerski jest produkowany w limitowanej edycji 100 numerowanych sztuk.

Wyświetlanie czasu

Godziny i minuty są wyświetlane poziomo na dwóch cylindrach. Eksperci Batmana z pewnością docenią odczyt czasu na górze zegara za pomocą naklejek na osłonach przypominających nietoperze.

Regulator pionowy

Pionowy regulator jest podświetlony przez turbinę z przodu samochodu.

Co więcej, działa z częstotliwością 21 600 uderzeń na godzinę lub 3 Hz – zapewniając jeszcze większą precyzję ruchu, podczas gdy najpopularniejsze mechaniczne mechanizmy zegarowe działają z częstotliwością 2,5 Hz.

Wyjątkowa rezerwa mocy wynosząca 30 dni

Kross Studio wyposażyło Batmobil we własny, potężny silnik: wewnętrzny mechaniczny mechanizm z naciągiem ręcznym z wyjątkową rezerwą mocy wynoszącą 30 dni. Aby uzyskać taką wydajność, dodano trzy beczki.

Klucz w kształcie Batmana

W zestawie znajduje się klucz w kształcie Batmana z satynowanej i polerowanej stali do nakręcania zegara i ustawiania czasu.

Wymiary:

  • Długość 298 mm (11,73 cala)
  • Szerokość 121 mm (4,76 cala)
  • Wysokość 67 mm (2,64 cala)
  • Waga 2 kg (70,55 uncji)

Źródło: Kross Studio

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
2
1
sekund
2
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):