Powiększa się obsada serialu “Peacemaker”, będącego spin-offem “The Sucide Squad”. Do Johna Ceny i Steve’a Agee dołączyli Robert Patrick (“Terminator 2”), Jennifer Holland (“Brightburn: Syn ciemności”), Chris Conrad (“Patriot”) i Danielle Brooks (“Orange is the New Black”).

Patrick wcieli się w rolę Auggiego Smitha; Conrad wcieli się w The Vigilante’a / Adriana Chase’a, a Holland powtórzy swoją rolę z agentki NSA Emili Harcourt, która współpracuje z A.R.G.U.S. przy monitorowania Legionu Samobójców z “The Suicide Squad”. Brooks wcieli się w Leotę Adebayo.

Vigilante to znakomity strzelec wyborowy znający się na walce wręcz i mistrz posługiwania się lasso. Był nowojorskim prokuratorem okręgowym, który szukał sprawiedliwości na swój własny sposób po tym, jak jego żona i dzieci zostały zabite przez gangsterów. Vigilante ma również zdolność szybkiego leczenia i regeneracji ciała po urazach tak poważnych, jak dźgnięcia czy rany postrzałowe.

Za scenariusze do wszystkich 8 odcinków odpowiada James Gunn, który wyreżyseruje kilka odcinków.

Produkcja HBO Max ma rozpocząć się wkrótce, co zasugerował sam Gunn, który wspomniał o czekającej go 2 tygodnie kwarantannie po przybyciu do Kanady. Wcześniej podawano, że zdjęcia mają ruszyć w styczniu przyszłego roku.

https://twitter.com/JamesGunn/status/1325505559009742848?ref_src=twsrc%5Etfw

Źródło: Deadline (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Vigilante zasługuje na coś lepszego mroczny film w klimacie Batmanów Butrona czy filmu Joker a nie upadające DCEU zwłaszcza po Shazam, Birds of Prey

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
2
3
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):