Powiększa się obsada serialu “Peacemaker”, będącego spin-offem “The Sucide Squad”. Do Johna Ceny i Steve’a Agee dołączyli Robert Patrick (“Terminator 2”), Jennifer Holland (“Brightburn: Syn ciemności”), Chris Conrad (“Patriot”) i Danielle Brooks (“Orange is the New Black”).

Patrick wcieli się w rolę Auggiego Smitha; Conrad wcieli się w The Vigilante’a / Adriana Chase’a, a Holland powtórzy swoją rolę z agentki NSA Emili Harcourt, która współpracuje z A.R.G.U.S. przy monitorowania Legionu Samobójców z “The Suicide Squad”. Brooks wcieli się w Leotę Adebayo.

Vigilante to znakomity strzelec wyborowy znający się na walce wręcz i mistrz posługiwania się lasso. Był nowojorskim prokuratorem okręgowym, który szukał sprawiedliwości na swój własny sposób po tym, jak jego żona i dzieci zostały zabite przez gangsterów. Vigilante ma również zdolność szybkiego leczenia i regeneracji ciała po urazach tak poważnych, jak dźgnięcia czy rany postrzałowe.

Za scenariusze do wszystkich 8 odcinków odpowiada James Gunn, który wyreżyseruje kilka odcinków.

Produkcja HBO Max ma rozpocząć się wkrótce, co zasugerował sam Gunn, który wspomniał o czekającej go 2 tygodnie kwarantannie po przybyciu do Kanady. Wcześniej podawano, że zdjęcia mają ruszyć w styczniu przyszłego roku.

Źródło: Deadline (1, 2)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Vigilante zasługuje na coś lepszego mroczny film w klimacie Batmanów Butrona czy filmu Joker a nie upadające DCEU zwłaszcza po Shazam, Birds of Prey

już za:
dni
4
6
godzin
0
3
minut
3
8
sekund
4
4
Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
271853830 269829623 batwoman-pam-isley-renee-montoya batwoman-bridget-regan-poison-ivy-full batwoman-bridget-regan-pam-isley bw_3x08_09