21 stycznia wystartuje w USA platforma DC Universe Infinite, zawierająca największą kolekcję komiksów DC i wybrane z katalogów Vertigo, Black Label i Milestone Media.

W planach na ten rok jest też udostępnienie platformy w innych krajach.

DC UNIVERSE INFINITE, to najwyższej jakości usługa i społeczność w zakresie cyfrowych komiksów. Dzięki największej kolekcji komiksów DC Comics, jaką gdziekolwiek znajdziecie, fani mogą teraz zagłębić się w ponad 25 000 komiksów i powieści graficznych na DC UNIVERSE INFINITE. Począwszy od premiery, platforma będzie stale dodawać pozycje z kultowych linii wydawniczych DC, Vertigo, DC Black Label i Milestone Media. Na platformie trafią również nowe komiksy sześć miesięcy po premierze wydań drukowanych, a także tytuły Digital First dostępne trzy miesiące po premierze oraz zupełnie nowe tytuły komiksowe dostępne wyłącznie na DC UNIVERSE INFINITE. Ponadto fani wkrótce będą mieli wyłączny dostęp do wydarzeń dla fanów DC, aby łączyć się z innymi entuzjastami DC. Po czwartkowej premierze w USA DC UNIVERSE INFINITE rozpocznie globalną ekspansję jeszcze w tym roku.

DC UNIVERSE INFINITE będzie dostępne online na DCUniverseInfinite.com, urządzeniach z systemem iOS i Android za 7,99 dolarów miesięcznie lub $74,99 rocznie ($ 6,25 miesięcznie).

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
0
6
sekund
3
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):