We wtorek 2 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • FUTURE STATE: THE NEXT BATMAN #3
  • Ciąg dalszy przygód kolejnego Batmana! Batman schwytał parę morderczych zbiegów, ale staje przed trudną decyzją: zostawić ich oddziałom Magistratu, co oznacza pewną śmierć, czy zaryzykować życie i przedrzeć się przez Gotham City, aby dostarczyć ich policji na proces. To Batman … więc wybór jest tylko jeden!
  • W „Outsiders” Katana ponownie zjednoczyła się z Black Lightningiem, ale jej stary przyjaciel i sojusznik zmienił się … na wielką skalę! Jefferson Pierce, złożony teraz z literalnej czarnej błyskawicy, przybywa z ostrzeżeniem przed Dukiem Thomasem i jego misją wyzwolenia Gotham spod ucisku Magistratu. Będą musieli współpracować – i naprawdę mamy na myśli wspólną współpracę – aby mieć jakąkolwiek nadzieję na pokonanie sił działających przeciwko nim!
  • Poza tym w „Arkham Knights” Astrid Arkham i jej grupa maniakalnych odmieńców podjęła walkę z Magistratem… i nie zamierzają się wycofać! W przeddzień swojej misji w sercu faszystowskich okupantów Gotham, Croc, Zsasz, Phosphorus, Clayface, Harvey i reszta przygotowują się, by spróbować błysnąć światłem nadziei w mroku – ale nie wszyscy wyjdą z tego żywi!
 • MAN-BAT #1
  • Przez lata Kirk Langstrom zmagał się ze swoim potwornym alter ego, Man-Batem i serum, które go przemieniło. Ale w końcu sięgnął dna po druzgocącej porażce i zamierza wyładować swój gniew na każdym mieszkańcu Gotham City. Czy połączona potęga Batmana i GCPD wystarczy, by raz na zawsze powstrzymać Langstroma? A może to będzie dopiero początek dewastacji Man-Bat?
 • HARLEY QUINN & THE BIRDS OF PREY #4
  • Nie ma mowy, żeby Harley wydostała się z Gotham City bez spotkania twarzą w twarz z Jokerem… i tak jak ona zabrała wszystkie jego pieniądze, on jest zdeterminowany, by wziąć coś, jeszcze bardziej cennego dla niej! To będzie najbardziej wstrząsający pojedynek w życiu Harley, a ona – i ty – nie jesteście na to gotowi!
 • FUTURE STATE: HARLEY QUINN #2
  • Harley Quinn zyskała zaufanie Jonathana Crane’a, wszystko idzie zgodnie z planem, i jest bliska ucieczki. Ale Black Mask i jego gang nadal osłabiają Magistrat i popychają Crane’a ku krawędzi, gdzie ponownie stanie się Strachem na Wróble. Czy Harley będzie w stanie pokonać Stracha na Wróble i powstrzymać Gang Czarnej Maski? Jeśli chce zapewnić sobie wolność i ocalić przyszłość Gotham, będzie musiała!
 • BATMAN VOL. 2: THE JOKER WAR

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Dobrze, że jest ruch w interesie.

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
0
9
godzin
2
3
minut
2
2
sekund
0
9

Kalendarium
Galeria
38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293