Do obsady serialu HBO Max “Peacemaker” dołączył Nhut Le, który zagra Judomastera.

W historii DC były trzy różne wersje tej postaci. Pierwszy Judomaster zadebiutował w “Special War Series #4” w listopadzie 1965 roku, stworzony przez Joe Gilla i Franka McLaughlina. Pierwotnie znany jako Hadley „Rip” Jagger, był sierżantem armii amerykańskiej w czasie II wojny światowej. Postać Charlton Comics została ostatecznie sprzedana do DC. Inny Judomaster został stworzony przez Paula Kupperberga i artystę Michaela Collinsa na potrzeby “Justice League Quarterly #14” (1994), w którym nowy Judomaster pomaga Blue Bettle’owi, Captain Atomowi i Nightshade’owi w bitwie Petera Cannona przeciwko Andreasowi Havocowi. Była też kobieta Judomaster, Sonia Sato, która należała do Birds of Prey (#100 w 2007).

“Peacemaker” to spin-off nadchodzącego filmu “The Suicide Squad”, skupiający się na tytułowej postaci najemnika granego przez Johna Cene, która wierzy w pokój za wszelką cenę – bez względu na to, ile osób musi zabić, aby go zdobyć.

Prace na planie “Peacemakera” rozpoczęły się w styczniu. Za scenariusze do wszystkich 8 odcinków odpowiada James Gunn, który wyreżyseruje kilka odcinków. W roli głównej wystąpi John Cena.

Źródło: Deadline

PRZECZYTAJ TAKŻE:

6 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Peacemaker to dziecinna postać której daleko do Franka / Punishera i jego chcesz pokoju szykuj się do wojny

Dude i cut myself on your Edage… Tak mój ulubioy superohater to chory socjopata który nie potrafi przepracować traumy, więc zabija brutalnie ludzi. Każda historia Punishera to to samo Frank chce kogoś zabić ups coś idzie nie tak ale na końcu i tak dochodzi do zabójstwa. Sorry ale twoje tłumaczenie to takie narzekanie 16-latka że to aż śmieszne.

Przecież Punisher wszystkich nie zabija tylko tych złych.
Peacemaker zalatuje dziecinadą już po opisie a jak tak chce pokoju to niech zacznie od zabijania tych którzy rządzą USA 🙂

Mam nadzieję że jesteś młody albo jesteś Trollem, tak szczerze. Może warto czasem wyjść z bańki superhero, sięgnąć po prawdziwe trudne, mroczne komiksy. Fade Out np świata w którym rozwiązanie zabij złych nie działa bo świat nie jest tak prosty. Czy nawet słynne V jak Vendetta pokazujące tragizm i brak możliwości odkupienia dla bohatera tego rodzaju, prawdziwy szekspirowski dramat w obrazkowej historii.

A dokładniej to narzekania identyczne, jak te Zacka Snydera zarzucającego dziennikarzowi na Twitterze, że jest zbyt dziecinny, aby docenić “powagę” i nadęcie zajawki jego Justice League. xD

Zack zrobił JL z Batmanem w towarzystwie dziecinnego Flasha ..
Do Batmana pasuje najlepiej Jason Todd, Jean P. Valley, Damian, Oliver Queen / jak w TDK Returns..

za
dni
1
3
4
godzin
1
5
minut
4
1
sekund
5
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):