Szef programowy HBO, Casey Bloys, w rozmowie z The Wrap, zdradził, że jego celem jest synergia między produkcjami HBO Max a filmami kinowymi.

Matt Reeves jest oczywiście producentem „Gotham City PD”. Nie chcemy rezerwować postaci tylko do filmów czy telewizji. Między nimi powinna być jakaś płynność. Więc, taka jest idea. Na razie, jesteśmy na bardzo wczesnym etapie. Więc nie chcę sugerować, że jakakolwiek postać będzie. Ale tak, to jest ogólnie rzecz biorąc, taka jest idea, że będzie crossover.

Niewykluczone więc, że w roli Gordona w produkcji HBO Max powróci Jeffery Wright.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Czekam na nowego Batmana i GCPD mógłby być tytuł Police lub Police Department i nie ograniczać się do Gotham jest całe USA postacie jak Bullock, Montoya przydało by się ją lepiej pokazać niż w BoP Burke był w filmie Joker, Aron Cash, Phillip Addad i BPD czy Sarge Steel może Vic Sage
bardziej niż na jakieś dziecinne DCEU The SS, Peacemaker …

Jeśli chcesz seria Police nie ograniczający się tylko do Gotham, spróbuj Law&Order. Nie ma nazwisk znanych z komiksów ale wiesz jest praca policjantów. Serial nazywa GCPD bo ma opowiadać o fikcyjnej policji w fikcyjnym Gotham city.

już za:
dni
3
6
7
godzin
0
4
minut
0
7
sekund
0
3

Zack Snyder’s Justice League
już za:

dni
1
6
godzin
0
4
minut
0
7
sekund
0
3
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun “Zack Snyder's Justice League”?

Zobacz wyniki

Kalendarium
Galeria
bw2x06_05 bw2x06_04 bw2x06_02 bw2x06_01 bw2x06_0 vf1321_snyder_opener
Komiksowe Top 5