DC Comics udostępniło kolejne warianty okładek do miniserii “Batman/Fortnite: Zero Point”, w tym wariant Batman vs. Snake Eyes od Jima Lee, Sscotta Williamsa i Alexa Sinclaira.

Limitowana 6-częściowa seria trafi do sprzedaży 20 kwietnia.

Dla każdego numeru tej serii te odważne i dynamiczne okładki główne i warianty są idealnym opakowaniem tej długo oczekiwanej serii, zawierającej fascynującą i wciągającą historię Christosa Gage’a na podstawie konceptu i w oparciu o konsultacje dotyczące historii od dyrektora kreatywnego Epic, Donalda Mustarda i rysunkami autorstwa Reilly’ego Browna, Christiana Duce’a, Nelsona DeCastro i Johna Kalisza.

Oprócz niesamowitych głównych okładek artysty Mikela Janina, niektórzy z najgorętszych rysowników komiksów przygotują różne okładki do tej limitowanej 6-częściowej serii, w tym Arthur Adams i Sabine Rich, Dan Mora (Detective Comics) i Amanda Conner (Harley Quinn, Harley Quinn and the Birds of Prey)). I wzywając wszystkich fanów Fortnite: Epic Games CCO Donald Mustard przygotuje rzadkie i bardzo kolekcjonerskie wersję „premium” okładek dla każdego numeru. S

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
9
3
godzin
0
9
minut
5
6
sekund
5
4
Kalendarium
Komiksowe Top 5
Galeria
bw_3x07_09 bw_3x07_08 bw_3x07_07 bw_3x07_06 bw_3x07_05 bw_3x07_04