Premiera “Zack Snyder’s Justice League” już za dwa tygodnie. W ramach odliczania udostępniony został kolejny krótki fragment z udziałem Batmana, w którym słychać także fragmenty dialogów, Lexa Luthora, Martian Manhuntera, Jokera i Darkseida. Pojawia się także wspólna scena z udziałem wszystkich bohaterów, w tym Supermana w czarnym stroju.

Do sieci trafił także nowy plakat z Batmanem.

https://twitter.com/snydercut/status/1367505118351011849

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO GO.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jakoś się nie jaram

Czekają tylko faboye albo naiwniacy dla mnie to jest już gg
I przerost formy na trescią niestety..
A słyszać to pseduo “ha ha” wiem już jakiego kichu sie spodziewać .
Aczkolwiek może może bedą jakies dobre elementy

Ja czekam, a nie nazwałbym się fanboyem czy naiwniakiem. Co więcej patrząc na twoje wcześniejsze i obecne wywody sądzę, że tobie bliżej do takich zachowań.
Uwaga na przyszłość – przeczytaj co zapisałeś zanim zamieścisz komentarz. Nie chodzi mi o sferę merytoryczną bo tej zwyczajnie brak albo ograniczona jest do wymieniania kilkunastu postaci lub filmów ze świata DC, ale o stylistykę. Ciężko się czyta ten bełkot.
Aha i najpierw ogladnij potem oceniaj. Tyle z mojej strony.

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
1
4
sekund
2
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):