W maju do sprzedaży trafi, w wersji cyfrowej, pierwszy rozdział serii “Batman: The Adventures Continue Season II”. W nowej historii osadzonej w słynnym animowanym uniwersum, Batmanowi przyjdzie się zmierzyć z Court of Owls.

Wizjonerski zespół stojący za “Batman: The Animated Series” i przebojową serią komiksową z 2020 roku “Batman: The Adventures Continue” przedstawia zupełnie nowy sezon osadzony w tym przełomowym animowanym świecie! Alan Burnett, Paul Dini, Ty Templeton i Monica Kubina wracają do komiksu “Batman: The Adventures Continue Season II”, którego premiera w wersji drukowanej 1 czerwca!

Gotham City się zmienia. Po tym, jak burmistrz Hill zostaje zabity przez tajemniczego napastnika, Batman wpada na trop starożytnego zakonu, który od dawna był pogrzebany pod ulicami Gotham: The Court of Owls. Ale co ta grupa może zyskać na śmierci burmistrza Hilla… i jak Deadman może pomóc Mrocznemu Rycerzowi? Czy wskazówki doprowadzą Batmana do starożytnej legendy Gotham City?

Kto jeszcze oprócz Bostona Branda zmaterializuje się w nowym sezonie “Batman: The Adventures Continue”?

“Batman: The Adventures Continue Season II” trafi do sklepów 1 czerwca z okładką autorstwa Riley Rossmo i wariantem okładki autorstwa Andrew MacLeana. Począwszy od 6 maja co dwa tygodniu będą udostępniane w wersji cyfrowej rozdziały “Batman: The Adventures Continue Season II” .

Batman: The Adventures Continue Season II #1
scenariusz Alan Burnett i Paul Dini
rysunki Ty Templeton i Monica Kubina
okładka Riley Rossmo
card stock variant cover Andrew MacLean
W sprzedaży od 1 czerwca (cyfrowe rozdziały dostępne w sprzedaży od 6 maja)
$3.99 US | 32 PAGES | FC | DC

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
5
8
sekund
1
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):