We wtorek 16 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN VS. RA’S AL GHUL #5
  Wreszcie miniseria autorstwa legendarnego Neala Adamsa powraca! Wszyscy wiedzą, że Gotham City potrzebuje Batmana – ale tajemnicza grupa organizuje zawody, aby go zastąpić. Czy wybiorą człowieka posiadającego umiejętności niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom Gotham? A może mają na myśli coś innego? Tak czy inaczej, Deadman ma własny pomysł na kolejne kroki!!
 • CATWOMAN #29
  Jak dotąd ambitny plan Seliny Kyle, aby przejąć kontrolę nad Alleytown, szedł perfekcyjnie, ale ona ma zamiar rzucić się na oślep na zupełnie nowego wroga – i przejść przez nich…? Wyjaśnij nam to, Catwoman! Co mają wspólnego mafia Khadymów, niematerialny zabójca i Poison Ivy? A jeśli chodzi o rozwiązywanie zagadek, Selina może się udać tylko do jednej osoby – bez względu na to, jak bardzo nienawidzi tego pomysłu.
 • NIGHTWING #78
  Nightwing powrócił – a jego dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa Blüdhaven nigdy nie było silniejsze! Blüdhaven wybrało nowego burmistrza o nazwisku Zucco, co nie może być dobre dla pierwszego pomocnika DC i byłego Robina – ale czy jest dobre dla Blüdhaven? Kiedy Nightwing prosi Batgirl o pomoc w dochodzeniu w sprawie polityka noszącego to samo nazwisko, co mężczyzna, który zamordował jego rodziców, odkrywa szczegóły, które zaszokują i zasadniczo zmieniają bohatera.
 • JUSTICE LEAGUE #59
 • BATMAN BEYOND VOL. 8: THE ERADICATION AGENDA

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
2
7
sekund
4
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):