W związku ze zbliżającą się premierą “Zack Snyder’s Justice League” do sieci trafiły dwa nowe plakaty prezentujące całą drużynę superbohaterów.

W filmie Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera Bruce Wayne (Ben Affleck), chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana (Henry Cavill) nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince (Gal Gadot), by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem o katastrofalnych rozmiarach. Zadanie okazuje się jednak trudniejsze, niż to sobie wyobrażał, ponieważ każdy z członków tej ekipy musi stawić czoła demonom własnej przeszłości. Tylko pokonanie tych przeszkód, pozwoli im stworzyć bezprecedensową grupę bohaterów. Może być jednak za późno, by w końcu zjednoczeni – Batman (Affleck), Wonder Woman (Gadot), Aquaman (Jason Momoa), Cyborg (Ray Fisher) i Flash (Ezra Miller), byli w stanie uratować planetę przed Steppenwolfem, DeSaadem, Darkseidem i ich zbrodniczymi zamiarami.

Premiera “Zack Snyder’s Justice League” 18 marca w HBO GO.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

2 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Spoko, choć na pierwszym odbarwiony strój Supermana nie pasuje do tego, jak będzie wyglądał jego black-suit w samym filmie.;)

Jest i polska wersja:
https://tinyurl.com/bs7e5648

już za:
dni
1
3
7
godzin
1
5
minut
1
5
sekund
3
8
Kalendarium
Galeria
batgirl_conceptart fbvfy1dwuaiqi9z fbwsyulvqauqxsj fbs8-vnvgaeygf1 fbs8-vluuaim94f titans3x13_07